Ціни на штатив Velbon Videomate 638
від 349 до 680 zł Тип: штатив; Розміщення: підлоговий; За призначенням: для фотоапаратів; для відеокамер; Мінімальна висота (см): 61; Максимальна висота (см): 171; Секцій ніжок: 3; Механізм підйому; Знімна головка; Знімна площадка; Максимальне навантаження (кг): 4; Матеріал корпуса (ніжок): алюміній; Вага (кг): 1.98 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Velbon Wideomate 638/F aluminiowy statyw trójnożny z głowicą PH-368 wysoko | 680 zł |
Velbon Videomate 638 AF-S-OTH-094 | 429 zł |
Statyw Velbon VIDEOMATE 638/F (Vel000134) | 440 zł |
Velbon Velbon Videomate 638 Statyw Black 16024-VEL | 484 zł |
Statyw wideo Velbon 638 Videomate - Raty (raty 0) | 349 zł |
Statyw Velbon Videomate 638 | 470 zł |
Statyw Velbon Videomate 638 | 499 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!