Ціни на powerbank Trust Laro 65W USB-C 20000 (23892)
Фото 9 | від 227 до 387 zł Представлений в 2021 році Powerbank акумулятор торгової марки Trust можна віднести до рішень просунутого рівня. Модель підтримує актуальні стандарти швидкої зарядки, що і забезпечує високу потужність до 65 Вт на один пристрій. Також є можливість заряджати одночасно два мобільних гаджета (є як порт USB С, так і USB A). Виробник позиціонує павербанк Trust Laro 65W USB-C 20000 в якості рішення для підживлення ноутбуків, адже з 65-ватною потужністю (забезпечена через USB-C завдяки технології Power Delivery) на зарядку їх батареї потрібно мінімум часу. Також використовувати Powerbank можна і зі смартфонами або іншими девайсами, для чого підтримується протокол Quick Charge 3.0 (18 Вт по USB A). Ємність літій-полімерної батареї становить 20 000 мАгод, з яких 12 600 мАгод можуть бути передані безп...осередньо підключеним пристроям. Цього достатньо, щоб зарядити iPhone 4 рази, багато планшетів — до 2 разів або відчутно продовжити автономність будь-якого лептопа актуального модельного ряду. На весь зарядний процес самого павербанка буде потрібно до 2 годин (в режимі PD). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trust Laro 20000mAh Bateria Zewnętrzna 65 W Ładowarka Power Bank Przenośna | 227 zł |
Trust Powerbank LARO 65W USB-C AZTRUUAP0000086 | 310 zł |
Trust Powerbank LARO 65W USB-C AZTRUUAP0000086 | 316 zł |
Trust Powerbank LARO 65W USB-C | 387 zł |
Trust Powerbank LARO 65W USB-C 76334 | 310 zł |
Trust Powerbank TRUST Laro 65W USB-C LAPTOP | 295 zł |
Power Bank Trust Laro 65W 20000 mAh (czarny) | 257 zł |
Powerbank TRUST Laro 65W USB-C LAPTOP (23892) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 271 zł |
Powerbank TRUST Laro 20000mAh 65W Czarny | Bezpłatny transport | 347 zł |
Powerbank TRUST Laro 65W USB-C LAPTOP | 314 zł |
Powerbank LARO 65W USB-C | 296 zł |
Powerbank TRUST Laro 20000mAh 65W Czarny | Bezpłatny transport | 353 zł |
Powerbank TRUST LARO 65W USB-C LAPTOP POWERBANK | 304 zł |
Trust LARO 20000mAh 65W USB-C laptop powerbank | 347 zł |
Trust Laro (20000mAh, 65W USB-C) - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 299 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!