Ціни на TP-LINK Deco X50 (2-Pack)
Відео 21Фото 6 | від 717 до 990 zł Стильна та швидкодіюча побутова дводіапазонна бездротова MESH-система з підтримкою швидкісної безшовної мережі Wi-Fi 6, широкою смугою пропускання 160 МГц та функцією голосового асистента Amazon Alexa. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, призначений для створення якісного Wi-Fi-покриття у багатокімнатних квартирах, невеликих двоповерхових будинках та малих офісах. Належить до маршрутизаторів класу АХ3000, здатних забезпечити високу пікову (теоретичну) швидкість бездротових підключень: у діапазоні 2,4 ГГц до 574 Мбіт/с, при частоті 5 ГГц до 2402 Мбіт/с. Комплект MESH-системи TP-LINK Deco X50 (2-Pack) включає два однакові блоки-роутери, кожен з яких оснащений трьома портами GbE з автоматичним визначенням типу підключення WAN/LAN. Така система здатна обс...луговувати до 150 активних Wi-Fi-пристроїв, а загальна площа створюваного Wi-Fi-покриття може досягати значних 400 м². Завдяки потужним чіпсетам і підтримці передових технологій, цей сетап легко впорається з маршрутизацією UltraHD/4K-трансляцій, VPN-трафіком, онлайн-іграми та навантаженням, що створюється торрент-клієнтами. Підтримуються актуальні протоколи захисту WPA3/WPA2, а обробка трафіку відбувається з мінімальними затримками. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Deco X50 AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System (2-Pack) - Mesh rout | 765 zł |
TP-Link Deco X50 (2-Pack) NET-WLRD-TPL-298 | 789 zł |
TP-LINK System WIFI Deco X50 (2-pack) AX3000 | 839 zł |
System mesh TP-LINK Deco X50(2-pack) | 990 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco X50 (2 pack) (Deco X50(2-pack)) Biał | 734 zł |
Router TP-LINK Deco x50 (2 szt.) | Bezpłatny transport | 717 zł |
Router TP-LINK Deco x50 (2 szt.) | Bezpłatny transport | 789 zł |
TP-Link Deco X50 2szt. | 842 zł |
System mesh TP-LINK Deco X50(2-pack) | 820 zł |
TP-LINK Deco X50 (2-pack) | 788 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!