Ціни на Toshiba MW2-MM23PF BK чорний
Фото 5 | від 368 до 480 zł Мікрохвильова піч потужністю 800 Вт, як обіцяє компанія Toshiba, виконана за японськими стандартами якості. Це досить проста модель з базовими функціями та невисокою ціною, яка призначена для підігріву вже готової їжі. Ні грилю, ні автоматичних програм, ні якихось інших додаткових можливостей вона не має. Користувачам доступні 5 рівнів потужності, таймер, розрахований максимум на 35 хвилин, та функція розморожування напівфабрикатів та заморожених продуктів. Механічна панель управління Toshiba MW2-MM23PF BK складається з двох поворотних регуляторів, тому розібратися з технікою зможуть навіть люди, які не знайомі з подібними пристроями. Сама мікрохвильова піч не надто габаритна — об'єм робочої камери становить 23 літри, чого достатньо для підігріву однієї або декількох порцій їжі. Усеред...ині встановлений стандартний поворотний столик, який обертається разом із посудом і тим самим забезпечує рівномірне нагрівання страви. Дверцята відкриваються за допомогою ручки. Також, незважаючи на доступну ціну, модель виглядає стильно і підійде практично під будь-який інтер'єр кухні. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TOSHIBA Kuchenka mikrofalowa TOSHIBA MW2-MM23PF (BK) Czarny | 369 zł |
Toshiba Kuchnia mikrofalowa MW2-MM23PF, czarna HWTOSMBMMM23PFB | 419 zł |
Toshiba MW2-MM23PF(BK) AGDW-MIK-TOS-003 | 368 zł |
Kuchenka mikrofalowa TOSHIBA MW2-MM23PF (BK) | 480 zł |
Toshiba KUCHNIA MIKROFALOWA TOSHIBA MW2-MM23PF BK | 417 zł |
Toshiba Kuchnia mikrofalowa MW2-MM23PF, czarna 67868 | 419 zł |
Kuchenka mikrofalowa Toshiba MW2-MM23PF BK | 368 zł |
Toshiba MW2-MM23PF (BK) | 368 zł |
Kuchnia mikrofalowa Toshiba MW2-MM23PF BK | 368 zł |
Toshiba MW2-MM23PF (BK) | 439 zł |
Kuchenka mikrofalowa TOSHIBA MW2-MM23PF (BK) czarna | 449 zł |
Toshiba Kuchnia mikrofalowa MW2-MM23PF BK I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 411 zł |
Kuchenka mikrofalowa TOSHIBA MW2-MM23PF (BK) czarna | 449 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!