Планшет
TCL Tab 10L 32 ГБ (8491X)
Відео 15Фото 9 | від 404 до 543 zł ОС: Android 11; дисплей ("): 10.1; роздільна здатність (пікс): 1280x800; частота розгортки (Гц): 60; Вбудована пам'ять (ГБ): 32; Слот для карт пам’яті; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n); Bluetooth: v 4.2; Основна: Камера (тилова) (МП): 2; стереозвук; Ємність (мАгод): 4080; Матеріал корпуса: пластик |
32 ГБ64 ГБ |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TCL 10L 101" 32GB RAM 2GB WI-FI PRIME BLACK 4894461927411 | 466 zł |
Tablet TCL TAB 10L (8491X-2ALCE11) Czarny | 442 zł |
TCL TKEE MAX 2/32GB | 543 zł |
Tcl Tab 10l 2gb/32gb 10´´ Tablet Czarny 8491X-2ALCWE1 | 404 zł |
TCL TAB 10L 2/32GB Black | 441 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!