Ціни на Taste of the Wild Southwest Canyon Canine Wild Boar 13 кг
від 220 до 433 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 13; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TASTE OF THE WILD Dog Southwest Canyon 122 kg TW9759 | 248 zł |
Karma dla psa TASTE OF THE WILD Southwest Canyon Wołowina z dzikiem 12,2 kWysoko energetyczna, bezzbożowa karma dla psów wszystkich ras TASTE OF THE WILD Southwest Canyon, z wołowiną, jagni... щеęciną i dziczyzną. Unikalna mieszanka białka wołowego, jagnięcego, jaj i dzika zapewnia kompletne odżywienie białkowe o bogatym, mięsnym smaku. Zdrowy układ trawienny i odpornościowy dzięki probiotykom szczepu K9. DHA – Ten kwas tłuszczowy omega-3, dostarczany przez olej z łososia, wspomaga rozwój mózgu i wzroku u szczeniąt, co czyni go ważnym dodatkiem do tej receptury na wszystkie etapy życia. Pokarm może być podawany dla psa w każdym wieku. Opakowanie 12.2 kg. Electro.plПоскаржитись | 220 zł |
Karma dla psa TASTE OF THE WILD Southwest Canyon Wołowina z dzikiem 12,2 kWysoko energetyczna, bezzbożowa karma dla psów wszystkich ras TASTE OF THE WILD Southwest Canyon, z wołowiną, jagni... щеęciną i dziczyzną. Unikalna mieszanka białka wołowego, jagnięcego, jaj i dzika zapewnia kompletne odżywienie białkowe o bogatym, mięsnym smaku. Zdrowy układ trawienny i odpornościowy dzięki probiotykom szczepu K9. DHA – Ten kwas tłuszczowy omega-3, dostarczany przez olej z łososia, wspomaga rozwój mózgu i wzroku u szczeniąt, co czyni go ważnym dodatkiem do tej receptury na wszystkie etapy życia. Pokarm może być podawany dla psa w każdym wieku. Opakowanie 12.2 kg.... Avans.plПоскаржитись | 220 zł |
Taste of the Wild Taste of the Wild Karma sucha dla psów southwest canyonTaste of the Wild Southwest Canyon z wołowiną, jagnięciną, dzikiem, rybami, warzywami i owocami dla psów młodych i... щеdorosłych wszystkich ras. Karma niezawierająca ziarna zbóż, bogata w białko z wołowiny, jagnięciny, dzika i ryb stanowi znakomite źródło łatwo przyswajalnej energii dla psów. Karma... Bee.plПоскаржитись | 278 zł |
Taste of the Wild Southwest Canyon Canine Formula - sucha karma dla psa -Akces-markt.pl Поскаржитись | 254 zł |
Taste of the Wild Southwest Canyon - 12,2 kgTaste of the Wild Southwest Canyon to zbilansowana sucha karma dla psów na każdym etapie życia, każdej rasy i wielk... щеości. Receptura została opracowana tak, by odpowiadać na naturalne potrzeby psów, dostarcza dużą ilość wartościowego białka. Wołowina, jagnięcina, dziczyzna i ryba to źródła białka występujące w karmie Taste of the Wild Southwest Canyon. Pokarm nie zawiera zbóż, które powodują nietolerancje i są ciężkostrawne. Źródłem węglowodanów w karmie Taste of the Wild Southwest Canyon jest groch, bogaty w substancje odżywcze, witaminy I pierwiastki śladowe. Warzywa i owoce dostarczają do organizmu odpowiednia ilość witamin i minerałów. Taste of the Wild Sierra Mountain zawiera dużą ilość przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 220 zł |
Taste of the wild Southwest Canyon 12,2 kgSpecyfikacja Typ opakowania Plastikowa torba Wiek zwierzęcia W każdym wieku Smak karmy Ryba... щеSmak karmy Jagnięcina Smak karmy Dzik Waga produktu 12,2 kg Ilość 1 Popiół surowy 7,8% Białko 29% Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Włókna surowe 4,5% Zawartość tłuszczu 15% Zawartość wilgoci 10% Szerokość 380mm Długość 530mm Wysokość 115mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 283 zł |
Taste of the Wild Southwest Canyon Karma sucha dla PSA WOŁOWINA 12,2kg DARTaste of the Wild Southwest Canyon Karma sucha dla PSA WOŁOWINA 12,2kg
Karma Southwest Canyon to wyjątkowa for... щеmuła bez dodatku zbóż, przeznaczona zarówno dla psów dorosłych, jak i szczeniąt.
Cechy i korzyści:
- Wyjątkowa smakowitość: Karma nie zawiera zbóż i jest bogata w białko z jagnięciny i wołowiny, dostarczając łatwo przyswajalnej energii dla psów. Unikalne surowce, takie jak pieczone mięso jagnięce i wołowe, nadają karmie wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Formuła "wilcza" z dodatkiem dzika zapewnia wysoką dawkę energii.
- Ochrona wrażliwego układu pokarmowego: Karma bezglutenowa, idealna dla psów z niestrawnością lub alergią. Zawiera prebiotyki, takie jak suszony korzeń cykorii i ekstrakt z juki, które równoważą florę jelitową i wspierają trawienie.
- Układ odpornościowy: Dodatek owoców i warzyw dostarcza cennych przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 243 zł |
Taste of the Wild TASTE WILD southwest CANYON - 12,2kgKompletna karma dla dorosłych psów. Unikalna treść oparta na amerykańskim dzikie. Kawałek wołowiny, doskonale zdrow... щеe ciecierzyca i drożdże piwne dla lepszego wrażenia smakowego.
Amer Petkarma.plПоскаржитись | 255 zł |
Taste of the Wild - Southwest Canyon 12,2 KGKarma sucha Taste of the Wild – Southwest Canyon jest bogata w białko i ma niską zawartość węglowodanów i składa si... щеę z mięsa (wołowiny, jagnięciny, dzika i ryb) oraz owoców, warzyw i roślin (groszek, ciecierzyca i pomidory). Receptura Taste of the Wild, zgodnie z gwarancją, nie zawiera zbóż. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 264 zł |
Taste of the Wild Southwest Canyon - 12,2 kgTaste of the Wild Southwest Canyon to wyważona sucha karma dla wszystkich psów niezależnie od rasy wieku czy wielko... щеści. Skład karmy został stworzony w oparciu o naturalny jadłospis psów, dlatego jest bogaty w proteiny. W karmie Taste of the Wild Southwest Canyon to wołowina, jagnięcina, dziczyzna i ryba dostarczają protein. Karma jest bezzbożowa, dzięki temu nie wywołuje nietolerancji i jest lekkostrawna. Węglowodanów w karmie Taste of the Wild Southwest Canyon dostarcza groch, który ma wysoką zawartość substancji odżywczych, witamin i pierwiastków śladowych. Warzywa i owoce są optymalnym źródłem witamin i minerałów. Taste of the Wild Southwest Canyon ma wysoką Bitiba.plПоскаржитись | 220 zł |
Taste of the Wild TASTE OF THE WILD SouthWest Canyon 12,2kg + niespodziank | 257 zł |
Taste of the Wild Southwest Canyon - 2 x 12,2 kgTaste of the Wild Southwest Canyon to zbilansowana sucha karma dla psów na każdym etapie życia, każdej rasy i wielk... щеości. Receptura została opracowana tak, by odpowiadać na naturalne potrzeby psów, dostarcza dużą ilość wartościowego białka. Wołowina, jagnięcina, dziczyzna i ryba to źródła białka występujące w karmie Taste of the Wild Southwest Canyon. Pokarm nie zawiera zbóż, które powodują nietolerancje i są ciężkostrawne. Źródłem węglowodanów w karmie Taste of the Wild Southwest Canyon jest groch, bogaty w substancje odżywcze, witaminy I pierwiastki śladowe. Warzywa i owoce dostarczają do organizmu odpowiednia ilość witamin i minerałów. Taste of the Wild Sierra Mountain zawiera dużą ilość przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 433 zł |
12,2 + 2 kg gratis! Taste of the Wild, 14,2 kg - Southwest CanyonTaste of the Wild to karma dla psa, która została wyprodukowana w zgodzie z naturą. Karma bazuje na wyjątkowych źró... щеdłach białka, bez zbóż i oferuje Twojemu psu naturalne i wyważone pożywienie. Ponadto karma uwzględnia zmieniony styl życia bazujący na regularnych posiłkach i mniejszej aktywności ruchowej. Karma Taste of the Wild jest dopasowana do pierwotnego pożywienia psa oraz przeznaczona jest dla wszystkich ras. Kup teraz duże opakowanie 12,2 kg suchej karmy Taste of the Wild, a opakowanie 2 kg otrzymasz gratis! Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 973804. Więcej informacji o produktach znajdziesz tutaj: Taste of the Wild Zooplus.plПоскаржитись | 220 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!