Ціни на Taste of the Wild Pine Forest 2 кг
від 50 до 78 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa TASTE OF THE WILD Pine Forest 2 kgKarma oparta na smaku dziczyzny - dokładniej jelenia, z dodatkiem jagnięciny. Zboża w karmie zostały zastąpione war... щеzywami strączkowymi - grochem, ciecierzycą oraz soczewicą. Dzięki temu karma jest delikatniejsza dla żołądka psa i lepiej przyswajana. Dodatkowo, prebiotyki odpowiadają za równowagę flory jelitowej i pozytywnie wpływają na trawienie. Electro.plПоскаржитись | 60 zł |
Karma dla psa TASTE OF THE WILD Pine Forest 2 kgKarma oparta na smaku dziczyzny - dokładniej jelenia, z dodatkiem jagnięciny. Zboża w karmie zostały zastąpione war... щеzywami strączkowymi - grochem, ciecierzycą oraz soczewicą. Dzięki temu karma jest delikatniejsza dla żołądka psa i lepiej przyswajana. Dodatkowo, prebiotyki odpowiadają za równowagę flory jelitowej i pozytywnie wpływają na trawienie.... Avans.plПоскаржитись | 60 zł |
Taste of the Wild Pine Forest - 2 kgReceptura karmy Taste of the Wild Pine Forest została oparta na potrzebach żywieniowych psów i zawiera dużo dziczyz... щеny i jagnięciny. To chude i pyszne mięso wyróżnia się wysoką akceptacją i dostarcza organizmowi wartościowych aminokwasów oraz energii, których potrzebuje pies, aby prowadzić aktywne i zdrowe życie. Zamiast zbóż użyto innych źródeł węglowodanów - grochu włoskiego czy soczewicy, które są również dobrymi źródłami białka. Karma Taste of the Wild Pine Forest jest bezglutenowa, więc nadaje się dla psów wrażliwych i alergików. Zbilansowana mieszanka warzyw, owoców i włókien roślinnych jest doskonałym źródłem substancji żywieniowych. Prebiotyki odpowiadają za równowagę flory jelitowej i pozytywnie wpływają na trawienie. Wysoka zawartość naturalnych przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 53 zł |
Taste of the Wild Pine Forest - sucha karma dla psa - 2 kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 55 zł |
TASTE OF THE WILD Pine Forest - karma dla psa - 2kgSpecyfikacja Forma dawkowania Stały Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3... щеZawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia W każdym wieku Rasa psa Każda rasa Rodzaj zwierzęcia Pies Smak karmy Jeleń Rodzaj opakowania Worek Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Wielkość psa Gigant (> 45 kg) Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Wielkość psa XS ( ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 78 zł |
Karma dla psa TASTE OF THE WILD Pine Forest 2 kgKarma oparta na smaku dziczyzny - dokładniej jelenia, z dodatkiem jagnięciny. Zboża w karmie zostały zastąpione war... щеzywami strączkowymi - grochem, ciecierzycą oraz soczewicą. Dzięki temu karma jest delikatniejsza dla żołądka psa i lepiej przyswajana. Dodatkowo, prebiotyki odpowiadają za równowagę flory jelitowej i pozytywnie wpływają na trawienie.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 60 zł |
Taste of the Wild Pine Forest 2kg | 57 zł |
TASTE OF THE WILD Pine Forest 2 kgBezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla szczeniąt oraz psów na każdym etapie życia.
Wyjątkow Fera.plПоскаржитись | 50 zł |
Taste of the Wild TASTE WILD pine FOREST - 2kgKompletna karma dla psów nadziewana dziczyzną nadaje się dla smakoszy wszystkich ras i w każdym wieku.
Zmienili Petkarma.plПоскаржитись | 63 zł |
Taste Of The Wild TASTE OF THE WILD Pine Forest 2 kg - Sucha karma dla psó | 50 zł |
Taste of the Wild Pine Forest - 2 kgFormuła karmy Taste of the Wild Pine Forest została stworzona z myślą o potrzebach żywieniowych psów i ma wysoką za... щеwartość dziczyzny i jagnięciny. To chude i pyszne mięso cechuje wysoka akceptacja i dostarcza organizmowi wartościowych aminokwasów oraz energii, których potrzebuje pies, aby prowadzić aktywne i zdrowe życie. Miejsce zbóż zajęły inne źródeł węglowodanów - grochu włoskiego czy soczewicy, które są również dobrymi źródłami białka. Karma nie zawiera glutenu, dzięki temu doskonale sprawdza się u psów wrażliwych lub cierpiących na alergie. Wyważone połączenie warzyw, owoców i włókien roślinnych jest idealnym źródłem substancji Bitiba.plПоскаржитись | 52 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!