Ціни на туристичні меблі Spokey Angler
Фото 11 | від 60 до 95 zł Призначення: крісло; Макс. навантаження (кг): 120; Матеріал каркасу: сталь; Підлокітники; підстаканник; Чохол; Розміри (в розкладеному), (см): 84х54х81; Розміри (в складеному), (см): 86х10.5х10.5; Вага (кг): 2; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Spokey Unisex ANGLER krzesło kempingowe czarno-niebieskie jeden rozmiar Sp | 60 zł |
Spokey Krzesło składane ANGLER (839631) | 69 zł |
Spokey Angler Chair Czarny 839631 | 94 zł |
Krzesło kempingowe składane Spokey Angler | 75 zł |
Spokey, Krzesło składane, Angler | 70 zł |
Krzesło turystyczne Spokey Angler (kolor Czarny) | 95 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!