Навушники
Sony WH-XB910N
Відео 21Фото 16 | від 640 до 1 112 zł Якісні, просунуті і максимально зручні в повсякденному носінні навушники, представлені на ринку компанією Sony в 2021 році. Перед нами накладні повнорозмірні навушники типу Over-Ear з можливістю складання, завдяки чому в складеному вигляді вони займають мінімум місця. Серед ключових особливостей моделі виробник відзначає неймовірні баси і поліпшену систему шумозаглушення. В основі пристрою знаходяться потужні 40-мм динамічні драйвера з чутливістю 96 дБ і опором 16 Ом. Технологія EXTRA BASS підсилює нижні частоти, тим самим забезпечуючи глибокі і насичені баси. Завдяки окремому каналу для басів в корпусі і підвищеної герметичності між динаміками і барабанними перетинками посилюється ритміка кожної композиції. Серед іншого Навушники можуть похвалитися системою активного шумозаглушення, функц...іями "прозорий режим" і Multipoint, підтримкою кодеків AAC і LDAC. Технологія цифрового поліпшення звуку (DSEE) відновлює деталі в спочатку стиснутих музичних файлах, забезпечуючи таким чином якість звуку, максимально близьке до вихідного запису. Спеціальна технологія точного розпізнавання голосу, для якої використовуються два вбудованих мікрофона, забезпечує високу чіткість передачі голосу під час дзвінків. Вбудований акумулятор забезпечує до 50 год безперервного прослуховування музики, при цьому для повного відновлення заряду необхідно всього 3,5 ч. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-XB910N Extra Bass Niebieski | 779 zł |
Sony WH-XB910N - Black | 838 zł |
Słuchawki nauszne SONY WHXB910N Niebieski WHXB910NL.CE7 | 700 zł |
Słuchawki Sony WH-XB910N Czarne | 869 zł |
Sony Wh-Xb910N - Blue | 1 112 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-XB910N Extra Bass Czarny | 869 zł |
Sony WH-XB910N - Blue | 899 zł |
Sony WH-XB910N Extra Bass Wireless Headphones Blue | 640 zł |
Sony WH-XB910N Niebieskie - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 679 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!