Навушники
Sony Pulse Explore
Відео 6Фото 5 | від 782 до 1 099 zł Призначення: ігрові; Сумісність з консолями: Playstation 5; Конструкція: внутрішньоканальні; Тип підключення: бездротові; Версія Bluetooth: Bluetooth; радіоканал; Радіус дії (м): 10; Регулювання гучності; Multipoint; Час роботи (музика) (год): 5; Вхід зарядки: USB C; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Interactive Entertainment Pulse Explore Słuchawki Douszne Biały 95729Solidne i trwałe wykonanie
Bezproblemowe i długie użytkowanie
Wykonane z dbałością o szczegóły Amazon.plПоскаржитись | 920 zł |
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Słuchawki bezprzewodowe SONY PULSE ExploreCiesz się niezwykle realistycznym dźwiękiem – w domu i nie tylko – ze słuchawkami bezprzewodowymi Pulse Explore™. P... щеoznaj nową erę dźwięku w grach dzięki zbliżonym do studyjnych planarnym przetwornikom magnetycznym odtwarzającym środowiska akustyczne z minimalnym poziomem zniekształceń, które pozwalają chłonąć każdy szczegół i słyszeć dźwięki zgodnie z zamierzeniami twórców. Poczuj akcję podkreśloną czystym, głębokim basem i rozszerz swoją percepcję, precyzyjnie lokalizując źródła dźwięku w grach na Ps5® z obsługą dźwięku 3D. Nie daj się zaskoczyć dzięki technologii superszybkiej i bezstratnej łączności bezprzewodowej PlayStation Link™, która minimalizuje opóźnienia i zachowuje wszystkie słyszalne detale w ścieżce dźwiękowej. Łatwo podłączaj urządzenia kompatybilne z technologią PlayStation Link – takie jak konsola Ps5, komputer PC lub Mac czy odtwarzacz zdalny PlayStation Portal™ – i przełączaj się między nimi. Połącz słuchawki z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth®, zachowując połączenie z urządzeniem PlayStation Link, aby podczas grania odbierać telefony i słuchać muzyki. Dwa ukryte mikrofony wyposażone we wspomaganą przez SI technologię eliminacji szumów sprawią, że Twoi znajomi zawsze będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie. Dzięki łatwo dostępnym przyciskom sterowania głośnością i mikrofonem nie musisz odrywać wzroku od gry. Zabieraj słuchawki bezprzewodowe Pulse Explore wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię przygoda. Są one lekkie i przenośne, a przy tym działają nawet 5 godzin na jednym naładowaniu. Ponadto będąc poza domem, możesz łatwo wrócić do akcji dzięki dołączonemu etui do ładowania, które oferuje do 10 godzin dodatkowego czasu działania baterii. MediaMarkt.plПоскаржитись | 939 zł |
Sony PULSE Explore - Headset - Sony PlayStation 5Experience a new era in gaming audio at home and on the go with the PULSE Explore wireless earbuds. Enjoy extraord... щеinary lifelike sound in your favorite games with planar magnetic drivers, and hear every detail with a lossless and lightning-fast PlayStation Link wireless connection. Ensure friends hear you loud and clear through two hidden microphones equipped with AI-enhanced noise rejection. Plus, with up to 5 hours of battery life from the earbuds and up to 10 more via the charging case, you can take the PULSE Explore wireless earbuds with you on your adventures. Proshop.plПоскаржитись | 999 zł |
Dokanałowe Sony PlayStation 5 Pulse Explore KN-O-SON-161Douszne słuchawki bezprzewodowe PULSE Explore Doświadcz nowej ery dźwięku w graniu w domu i w podróży. Tak powinny... щеbrzmieć gry Ciesz się realistycznym dźwiękiem w grach, gdziekolwiek jesteś, dzięki przenośnej konstrukcji wyposażonej we wbudowane mikrofony i etui ładujące. Akumulator i etui ładujące Pozostań w grze dzięki 5-godzinnemu czasowi pracy na baterii i dodatkowym 10 godzinom dzięki dołączonemu etui ładującemu. Wbudowane mikrofony Odbieraj połączenia i rozmawiaj z członkami drużyny przez dwa ukryte mikrofony. Intuicyjne elementy sterujące Skup się na grze dzięki łatwo dostępnym przyciskom głośności. Magnetyczne przetworniki przestrzenne Te studyjne przetworniki odtwarzają dźwięk z niemal idealną dokładnością w całym słyszalnym spektrum, dzięki czemu możesz słuchać gier dokładnie tak, jak zamierzali twórcy. Zanurz się w pejzażach dźwiękowych pełnych bogatych, subtelnych detali i głębokich basów, które pozwolą Ci poczuć każde epickie spotkanie w grze. Zwiększ swoją percepcję w grach na PS5® obsługujących dźwięk 3D – sygnały są pozycjonowane z niewiarygodną dokładnością we wszystkich trzech wymiarach. Technologia PlayStation Link Zawsze będziesz grać w rytmie, ponieważ nowa, bezstratna technologia bezprzewodowa PlayStation Link zapewnia dźwięk z błyskawiczną prędkością, bez utraty ani jednego słyszalnego szczegółu.Łatwe podłączanie i przełączanie między urządzeniami kompatybilnymi z PlayStation Link, w tym konsolą PS5, komputerami PC i Mac® oraz przenośną konsolą PlayStation Portal™. Tłumienie szumów wspomagane sztuczną inteligencją Daj się usłyszeć głośno i wyraźnie dzięki technologii redukcji szumów mikrofonu. Ta nowa technologia, oparta na sztucznej inteligencji, została przeszkolona w zakresie identyfikowania Komputronik.plПоскаржитись | 999 zł |
Słuchawki SONY Pulse ExplorePoznaj nową erę dźwięku w grach – w domu i nie tylko – ze słuchawkami bezprzewodowymi PULSE Explore™. Rozkoszuj się... щеniezwykłym realistycznym dźwiękiem w ulubionych grach dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym. Bezstratna i superszybka łączność PlayStation Link™ pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół. Electro.plПоскаржитись | 888 zł |
Słuchawki SONY Pulse ExplorePoznaj nową erę dźwięku w grach – w domu i nie tylko – ze słuchawkami bezprzewodowymi PULSE Explore™. Rozkoszuj się... щеniezwykłym realistycznym dźwiękiem w ulubionych grach dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym. Bezstratna i superszybka łączność PlayStation Link™ pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół.... Avans.plПоскаржитись | 888 zł |
Słuchawki Pulse 3D Explore (Wireless Headset) PS5Specyfikacja Typ kontroli Przyciski Kolor produktu Czarny Kolor produktu Biały Zastosowanie... щеGaming Styl noszenia Douszny Rodzaj sterowania Na przewodzie Przyciski operacyjne Objętość + Przyciski operacyjne Volume - Tryb gry Tak Typ produktu Zestaw słuchawkowy Regulacja głośności Przycisk Typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Obsługiwane produkty Sony PlayStation 5 Sposób łączności Bezprzewodowy Bluetooth Tak Zasilanie bateryjne Tak Typ mikrofonu Wbudowany mikrofon Wyciszenie mikrofonu Tak Mikrofon z redukcją szumów Tak Budowa słuchawek Wewnątrzuszna Szerokość 125mm Długość 98mm Wysokość 72mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 015 zł |
Sony PULSE Explore Douszne Biało-czarnyBluetooth:tak;C OleOle.plПоскаржитись | 949 zł |
Słuchawki SONY Pulse Explore BRAKPoznaj nową erę dźwięku w grach – w domu i nie tylko – ze słuchawkami bezprzewodowymi PULSE Explore™. Rozkoszuj się... щеniezwykłym realistycznym dźwiękiem w ulubionych grach dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym. Bezstratna i superszybka łączność PlayStation Link™ pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 888 zł |
Sony Słuchawki Pulse 3D Explore (Wireless Headset) PS5Akces-markt.pl Поскаржитись | 941 zł |
Słuchawki bezprzewodowe SONY PULSE ExploreSłuchawki Sony PULSE EXPLORE Nowa generacja dźwięku w grach. Ciesz się niezwykle realistycznym dźwiękiem w swoich u... щеlubionych grach. Planarne przetworniki mag... EmpikПоскаржитись | 1 099 zł |
Sony PULSE Explore Douszne Biało-czarnyBluetooth:tak;C RTV Euro AGDПоскаржитись | 949 zł |
Słuchawki Pulse 3D Explore (Wireless Headset) PS5 - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 832 zł |
Sony PlayStation 5 Pulse Explore Earbuds | 889 zł |
PS5 Wireless Pulse Explore | 888 zł |
PS5 Wireless Pulse Explore SONY 711719573005 | 1 017 zł |
Słuchawki Pulse 3D Explore (Wireless Headset) PS5 | 986 zł |
Sony PULSE Explore | 782 zł |
Sony PlayStation 5 Pulse Explore - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 999 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!