Ціни на спальний мішок Snugpak Nautilus
Фото 9 | від 162 до 215 zł Призначення: кемпінговий; Тип: мішок-ковдра; Призначення: універсальний; Сезонність: весна/осінь; Вага (кг): 1.4; t° комфорту (для жінок): 3; t° екстриму (°C): -2; Утеплювач: синтетика; Оснащення: капюшон; застібка на ногах; тепловий валик блискавки; Блискавка: бічні; Розміри мішка (см): 220х80х80 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Snugpak Nautilus SQ Trwały śpiwór który może być używany jako kołdra zamek | 199 zł |
Śpiwór Snugpak Nautilus oliwkowy dla leworęcznych (543-001) | 162 zł |
Śpiwór Snugpak Nautilus oliwkowy dla leworęcznych (543-001) KOL.543-001 | 199 zł |
Śpiwór Snugpak Nautilus oliwkowy dla leworęcznych | 201 zł |
Snugpak - Śpiwór Nautilus - Kołdra - Olive - 101073002 | 199 zł |
Snugpak Nautilus Oliwkowy | 197 zł |
Śpiwór Snugpak Nautilus oliwkowy lz dla praworęcznych (543-000) KOL.543-00 | 199 zł |
Śpiwór Snugpak Nautilus oliwkowy dla leworęcznych | 215 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!