Ціни на Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 (420-75)
Фото 6 | від 672 до 944 zł Ємність (мАгод): 50000; Реальна ємність (мАгод): 31000; Ємність батареї (Вт*год): 185; Тип акумуляторів: Li-Ion; USB type C (шт): 2; USB-A (шт): 3; USB type С: Потужність на порт USB типу C (Вт): 100; Струм заряду USB type С: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A; USB type С (другий): Потужність на порт USB type C (2-ий) (Вт): 30 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sandberg Powerbank USB-C PD 130 W 50000 420-75 | 944 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 mAh Powerbank - Czarny - 50000 mAh | 727 zł |
Powerbank Sandberg 420-75 50000mAh Czarny | 672 zł |
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000 | 863 zł |
Sandberg 420-75 | 908 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!