Ціни на Samsung NZ64T3707A1 чорний
Фото 5 | від 1 456 до 1 749 zł Тип пристрою: варильна поверхня; Тип поверхні: електрична; Робоча поверхня: склокераміка (EuroKera); Управління: слайдерне; автовимкнення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла; Потужність підключення (кВт): 7.2; Обмеження потужності; Габарити (см): 59x52; Розміри для монтажу (мм): 560x490 в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Płyta indukcyjna Samsung nz64t3707a1 | 1 749 zł |
Samsung NZ64T3707A1Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1 NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Ilość poziomów mocy: 9 Booster:... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 470 zł |
Samsung NZ64T3707A1Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1 NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Ilość poziomów mocy: 9 Booster:... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 456 zł |
Płyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1Płyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 Booster 7,2kWPlyta indukcyjna Samsung posiada 9 poziomów ustawienia mocy pola... щеgrzewczego. Funkcję Booster, Timer i Quick Stop. SPECYFIKACJA TECHNICZNA:9 poziomów ustawienia mocy pola grzewczegoBoost Maxelektro.plПоскаржитись | 1 549 zł |
Samsung Samsung NZ64T3707A1, Płyta indukcyjna z dotykowym panelem sterowanNZ64T3707A1, Płyta indukcyjna z dotykowym panelem sterowania typu slider, 7,2 kW Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 1 599 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1Płyta indukcyjna Samsung o szerokości 59 cm, sterowany elektroniczny - dotykowy. Model ten został wyposażony timer,... щеzabezpieczenie przed przegrzaniem, wskaźnik zalegającego ciepła i funkcja Booster. Gwarancja 24 miesiące. Electro.plПоскаржитись | 1 595 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1Płyta indukcyjna Samsung o szerokości 59 cm, sterowany elektroniczny - dotykowy. Model ten został wyposażony timer,... щеzabezpieczenie przed przegrzaniem, wskaźnik zalegającego ciepła i funkcja Booster. Gwarancja 24 miesiące.... Avans.plПоскаржитись | 1 595 zł |
Samsung NZ64T3707A1 59cmBezpieczny w użytkowaniu:wsk OleOle.plПоскаржитись | 1 595 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1Płyta indukcyjna Samsung o szerokości 59 cm, sterowany elektroniczny - dotykowy. Model ten został wyposażony timer,... щеzabezpieczenie przed przegrzaniem, wskaźnik zalegającego ciepła i funkcja Booster. Gwarancja 24 miesiące.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 595 zł |
Płyta grzewcza Samsung NZ64T3707A1 | 1 541 zł |
Płyta Indukcyjna Samsung Nz64T3707A1 Booster 7,2KwPłyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 Booster 7,2kW Plyta indukcyjna Samsung posiada 9 poziomów ustawienia mocy pola... щеgrzewczego. Funkcję Booster, Timer i Quic... EmpikПоскаржитись | 1 649 zł |
Samsung NZ64T3707A1 59cmBezpieczeństwo użytkowania:wsk RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 595 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyta indukcyjna Samsung NZ 64T3707A1 kupujTANIEJ|pyta | 1 609 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1 | 1 545 zł |
Płyta indukcyjna 59 cm czarne szkło SAMSUNG NZ64T3707A1 I tel. (22) 266 82 | 1 605 zł |
Płyta indukcyjna do zabudowy Samsung NZ64T3707A1 CzarnaPłyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 Czarna Szybka i precyzyjna kontrola Wyjątkowo szeroki i intuicyjny regulator t... щеemperatury płyty indukcyjnej Samsung NZ64T3707A1 umożliwia precyzyjną regulację temperatury gotowania. Wystarczy dotknąć panelu wyświetlacza i przesunąć po nim palcem, by jednym ruchem natychmiast ustawić bądź zmienić poziom grzania każdej strefy. Natychmiastowe wyłączenie stref grzewczych Płyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 czarna ma funkcję Quick Stop (szybkiego zatrzymywania), która została stworzona specjalnie dla Twojego komfortu. Jednym dotknięciem umożliwia natychmiastowe wyłączenie strefy gotowania, zapobiegając ryzyku przpalonych potraw lub wykipienia ich na płytę. Jeśli trzeba nagle wyjść z kuchni, funkcja Quick Stop gwarantuje, że można to zrobić szybko i bezpiecznie. Dodatkowa moc dla każdej strefy grzewczej Dzięki funkcji Power Boost oszczędzisz czas i szybciej przygotujesz doskonałe potrawy. Po aktywacji nawet przez 5 minut zapewnia ona dodatkową moc każdej strefie grzewczej zwiększając temperaturę grzania. Teraz z łatwością i znacznie szybciej zagotujesz wodę czy podgrzejesz duży garnek zupy. Bezpieczne i wydajne wykorzystanie ciepła Bez trudu zobacz, czy możesz bezpiecznie dotknąć powierzchni płyty indukcyjnej Samsung NZ64T3707A1. Po wyłączeniu strefy grzewczej wskaźnik ciepła resztkowego wyświetli symbol „H”, jeśli jest ona nadal zbyt gorąca, i wyłączy się, gdy strefa wystarczająco się schłodzi. W ten sposób unikniesz ryzyka przypadkowych poparzeń, możesz też wykorzystać resztkowe ciepło do utrzymania temperatury potraw. Funkcja Auto Pan Detector Kiedy na środku powierzchni grzewczej umieścisz naczynie, płyta natychmiast wykryje, czy jego średnica i wielkość jest odpowiednia dla wybranej strefy. Jeżeli pokrywa ono mniej niż 60% powierzchni grzewczej, płyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 czarna powiadomi Cię o potrzebie użycia innego garnka czy patelni. Zwiększone bezpieczeństwo Zadbaj o bezpieczeństwo w kuchni, uniemożliwiając swoim sprytnym maluchom uruchomienie płyty indukcyjnej Samsung NZ64T3707A1. Jednym prostym ruchem możesz zablokować cały panel sterowania, aby nikt przypadkiem lub celowo nie włączył urządzenia. Automatyczne wyłączenie strefy grzewczejo Funkcja automatycznego wyłączenia całej strefy grzewczej została stworzona specjalnie dla Twojego komfortu. Płyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 czarna automatycznie wyłączy się, jeśli tylko przez dłuższy czas nie wykonasz przy niej żadnego ruchu. Możesz zapomnieć o ryzyku przypalonych potraw i w pełni oddać się przyjemności gotowania. Vobis.plПоскаржитись | 1 549 zł |
Płyta Indukcyjna Samsung Nz64T3707A1 Booster 7,2KwPłyta indukcyjna Samsung NZ64T3707A1 Booster 7,2kW Plyta indukcyjna Samsung posiada 9 poziomów ustawienia mocy pola... щеgrzewczego. Funkcję Booster, Timer i Quic... EmpikПоскаржитись | 1 599 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64T3707A1 | 1 545 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!