Планшет
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 64 ГБ / 4G
Відео 20Фото 25 | від 1 687 до 2 597 zł Оновлена версія популярного багатозадачного планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite, вперше випущеного на ринок ще 2020 року. Модель, що вийшла через два роки, зберегла кращі риси попередника, але при цьому відразу переїхала на операційну систему Android 12, а також обзавелася новою апаратною «начинкою». Так, в основі пристрою знаходиться 8-ядерний центральний процесор Snapdragon 720G, а за графіку відповідає відеоприскорювач Adreno 618. Саме в цій модифікації підсистема пам'яті не змінилася - 4 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої. Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 оснащений великим та зручним 10,4-дюймовим екраном з якісною PLS-матрицею та роздільною здатністю 2000х1200, який забезпечує високу якість зображення та хорошу деталізацію. Важлива перевага моделі – наявність у комплектації...фірмового стілусу S Pen, який дозволяє серед іншого малювати, швидко створювати скріншоти з власними позначками, робити швидкі нотатки на вимкненому екрані, копіювати фрагменти тексту в будь-якому додатку та ін. За автономність відповідає акумулятор на 7040 мАгод, який може витримувати до 12 годин безперервної роботи у режимі веб-серфінгу. Що ж до засобів комунікації, то в цій моделі передбачені модулі 4G (LTE), Wi-Fi 5 (802.11aс) та Bluetooth v 5.0. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung P619 Galaxy Tab S6 Lite 2022 104" LTE 64GB 4GB RAM Oxford Gray SM- | 1 955 zł |
SAMSUNG Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 10.4 LTE 4GB/64GB Szary SM-P619N | 2 047 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 2022 10.4" 4/64 GB LTE Wi-Fi Niebieski + | 2 300 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 2022 10.4" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary + Rys | 2 049 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" 64 GB 4G LTE Niebieskie (SM-P619NZ | 1 687 zł |
Galaxy Tab S6 Lite Szary (10,4', 4+64GB, S pen, LTE, '22) | 2 597 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite P619 10.4 LTE 4GB RAM 64GB - Grey | 2 046 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung Tablet Galaxy Tab S6 Lite P619 10.4 cali LTE | 2 036 zł |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 wyświetlacz TFT 104 cala pamięć 64 GB LTE | 1 834 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 2022 10.4" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary + Rys | 2 049 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.4" 64 GB 4G LTE Niebieskie (SM-P619NZBAXEO | 1 702 zł |
Galaxy Tab S6 Lite Szary (10,4', 4+64GB, S pen, LTE, '22) | 1 783 zł |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64 GB LTE, Oxford Gray | 1 989 zł |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64 GB LTE, Angora Blue | 2 007 zł |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite P619 LTE Snapdragon Blue - darmowy odbiór w 22 | 1 699 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!