Ціни на Samsung Galaxy S21 Plus 256 ГБ
Відео 14Фото 23 | від 2 099 до 5 000 zł Флагманський смартфон вищого сорту з оснащенням за останнім словом технологій. Перші позитивні емоції при знайомстві з пристроєм формує соковитий і швидкий екран Dynamic AMOLED 2x. його розміри по діагоналі складають 6.7 дюймів, роздільна здатність — 2400х1080 пікселів, а частота оновлення гнучко адаптується під відображуваний контент (від 48 до 120 Гц). Дисплей прикриває захисне скло Gorilla Glass Victus. У підекранному шарі лицьової панелі смартфона знаходиться дактилоскопічний сканер. Апаратну платформу Samsung Galaxy S21 Plus 256GB очолює один з двох топових процесорів: або доморощений Exynos 2100, або Snapdragon 888 (обидва з підтримкою 5G). "Оперативки" на борту смартфона є 8 ГБ, об'єм внутрішнього накопичувача дорівнює 256 ГБ (без можливості розширення місткості зовнішніми засоб...ами). Фотографує девайс на просунуту потрійну фотокамеру 12 + 12 + 64 МП (дротовий сенсор зображення укупі з ультрашириком і стабілізованим телевиком). Селфі-кадри-прерогатива 10 МП фронталки в острівному отворі дисплея. Усередині пило - і вологозахищеного корпусу пристрою встановлена акумуляторна батарея ємністю 4800 мАгод з підтримкою швидкої дротової зарядки (25 Вт) і реверсивної бездротової «заправки» (15 Вт). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon SAMSUNG Galaxy S21+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Czarny SM-G996 SM-G996B | 5 000 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S21, 5G, 8/256 GB, czarny | 4 760 zł |
Samsung Galaxy S21+ G996 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | 3 999 zł |
Samsung Galaxy S21 Plus 5G SM-G996 8/256GB Czarny | 2 099 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S21, 5G, 8/256 GB, srebrny | 4 760 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S21+, 5G, 8/256 GB, srebrny | 4 760 zł |
Samsung Galaxy S21+ G996 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Silver | 3 898 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!