Ціни на спальний мішок Royokamp Quest
Фото 17 | від 70 до 99 zł Призначення: кемпінговий; Тип: мішок-ковдра; Призначення: універсальний; Сезонність: літо; Вага (кг): 0.7; Макс. t° комфорту (°C): 30; t° комфорту (для чоловіків) (°C): 20; t° екстриму (°C): 15; Утеплювач: синтетика; Оснащення: капюшон; застібка на ногах; Блискавка: бічні; Розміри мішка (см): 210х70х70 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royokamp Śpiwór turystyczny mumia kołdra Quest czarny | 84 zł |
Royokamp, Śpiwór, Quest, granatowy, 210x50/70 cm | 99 zł |
Śpiwór turystyczny Quest 210x70 cm granatowy | 90 zł |
Royokamp, Śpiwór, Quest, czarny, 210x50/70 cm | 99 zł |
ŚPIWÓR TURYSTYCZNY QUEST Z KOMPRESJĄ 210x70CM GRANATOWY ENERO CAMP | 70 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!