Ціни на Royal Canin Sensitivity Control 7 кг
від 209 до 254 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 7; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin VD Dog Sensitivity Control 7 kg | 254 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Sensitivity Control - 7 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Nietolerancje pokarmowe nie są rzadkością u psów. Często towarzyszą im problemy skórne i trawienne, dlatego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie diety. Royal Canin Veterinary Canine Sensitivity Control to dietetyczna sucha karma opracowana specjalnie dla psów wrażliwych żywieniowo, aby pomóc złagodzić objawy nietolerancji pokarmów i składników odżywczych. Dietetyczny pokarm zawiera ograniczoną liczbę źródeł białka, wykorzystując jedynie białko, które rzadko wiąże się z alergiami pokarmowymi. Ma to pomóc w poprawie tolerancji. Aby wspomóc funkcje skóry, karma Royal Canin Veterinary Canine Sensitivity Control dostarcza psu między innymi cennych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz kwasu linolowego. Dietetyczna karma dla psów dostarcza wybrane źródeł węglowodanów. Royal Canin Veterinary Canine Sensitivity Control w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji materiałów źródłowych i składników pokarmowych. Wybrane źródła białka i węglowodanów: ograniczona liczba źródeł białka, które również rzadko są związane z alergiami pokarmowymi. Naturalna bariera skórna: specjalna formuła z kwasem linolowym wspierająca barierę skórną. Z EPA i DHA: cenne kwasy tłuszczowe omega-3 wspomagające skórę. Normalne trawienie: ze składnikami, które mogą wspierać funkcje trawienne. Możliwość karmienia mieszanego: można łączyć z dostępną również karmą mokrą Sensitivity Control. Polecana przez weterynarzy. Zooplus.plПоскаржитись | 253 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Sensitivity Control 7 kgROYAL CANIN® Sensitivity Control dla psów z nietolerancją pokarmową.ROYAL CANIN® Sensitivity Control to zbilansowan... щеa i bogata w składniki odżywcze receptura, opracowana specjalnie, aby pomóc psom z nietolerancją składników odżywczych i nietolerancją pokarmową. Wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 209 zł |
ROYAL CANIN Sensitivity Control 7 kgDieta SENSITIVITY CONTROL to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, zmniejszająca ryzyko rozwoju niepożądanych r... щеeakcji na pokarm. Wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 231 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Sensitivity Control - 7 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Nietolerancje pokarmowe nie są rzadkością u psów. Często towarzyszą im problemy skórne i trawienne, dlatego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie diety. Royal Canin Veterinary Canine Sensitivity Control to dietetyczna sucha karma opracowana specjalnie dla psów wrażliwych żywieniowo, aby pomóc złagodzić objawy nietolerancji pokarmów i składników Bitiba.plПоскаржитись | 245 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Veterinary Diet Canine Sensitivity ControlPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów. Wskazania: Dieta eliminacyjna. Alergia pokarmowa z objawami der... щеmatologicznymi i/ lub żołądkowo-jelit EmpikПоскаржитись | 254 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Sensitivity Control SC 21 7kg + niespodzianka dla | 254 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!