Ціни на Royal Canin Neutered Adult Small Dog 8 кг
від 180 до 495 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 8; Вік: молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; стерилізованим; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Expert Canine Neutered Adult Small Dog - 8 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Kastracja oznacza zmianę dla Twojego psa: nierzadko zdarza się, że wykastrowany futrzak przybiera kilka dodatkowych kilogramów. Sucha karma dla psów Royal Canin Expert Neutered Adult Small Dogs została opracowana specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów małych ras. Karma dla psów wspomaga kontrolę wagi - nie odbierając przy tym Twojemu pupilowi przyjemności jedzenia. Sucha karma dla psów Royal Canin Expert Canine Neutered Adult Small Dog posiada recepturę o wysokiej zawartości włókna i obniżonej wartości energetycznej, co przyczynia się do dobrego uczucia sytości mimo mniejszej ilości kalorii. Zawarte prebiotyki mogą wspierać florę jelitową i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dzięki mechanicznemu efektowi szczotkowania karma wspomaga również pielęgnację zębów i ogranicza powstawanie kamienia nazębnego. Royal Canin Expert Canine Neutered Adult Small Dogw skrócie: Karma sucha dla dorosłych, wykastrowanych psów ras małych. Obniżona zawartość kalorii: w celu wsparcia kontroli wagi u wykastrowanych psów ze skłonnością do otyłości. Skład bogaty w błonnik: włókna pokarmowe przyczyniają się do przyjemnego uczucia sytości. Z prebiotykami: może wspierać florę jelitową i normalne funkcje trawienne. Specjalny kształt krokietów: karma z efektem szczotkowania, ścieranie mechaniczne dla pielęgnacji zębów i redukcji kamienia nazębnego Na każdy dzień: kompletna receptura, nadaje się jako pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 255 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Expert Neutered Adult Small Dog - sucha karma dlaBEZ CUKRU: NieBEZ LAKTOZY: Brak danychBezgluten Akces-markt.plПоскаржитись | 272 zł |
ROYAL CANIN Dog Veterinary Neutered Adult Small dog 8 kg dla dorosłych psóKarma dla dorosłych psów, małych ras (do 10kg).
Cechy karmy:
Odpowied Fera.plПоскаржитись | 230 zł |
ROYAL CANIN VET CARE NUTRITION Neutered Small Adult Weight&Dental 30, 8 kgpełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras małych (masa ciała do 10 kg), po zabiegu kastracji/stery EmpikПоскаржитись | 234 zł |
Royal Canin Vet Care Nutrition Neutered Adult Small Dog 8kg | 272 zł |
ROYAL CANIN Neutered Adult Small Dog Weight & Dental 8kg + niespodzianka d | 250 zł |
ROYAL CANIN neutered adult small dog 8 kg | 180 zł |
Royal Canin Expert Canine Neutered Adult Small Dog - 2 x 8 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Kastracja oznacza zmianę dla Twojego psa: nierzadko zdarza się, że wykastrowany futrzak przybiera kilka dodatkowych kilogramów. Sucha karma dla psów Royal Canin Expert Neutered Adult Small Dogs została opracowana specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów małych ras. Karma dla psów wspomaga kontrolę wagi - nie odbierając przy tym Twojemu pupilowi przyjemności jedzenia. Sucha karma dla psów Royal Canin Expert Canine Neutered Adult Small Dog posiada recepturę o wysokiej zawartości włókna i obniżonej wartości energetycznej, co przyczynia się do dobrego uczucia sytości mimo mniejszej ilości kalorii. Zawarte prebiotyki mogą wspierać florę jelitową i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dzięki mechanicznemu efektowi szczotkowania karma wspomaga również pielęgnację zębów i ogranicza powstawanie kamienia nazębnego. Royal Canin Expert Canine Neutered Adult Small Dogw skrócie: Karma sucha dla dorosłych, wykastrowanych psów ras małych. Obniżona zawartość kalorii: w celu wsparcia kontroli wagi u wykastrowanych psów ze skłonnością do otyłości. Skład bogaty w błonnik: włókna pokarmowe przyczyniają się do przyjemnego uczucia sytości. Z prebiotykami: może wspierać florę jelitową i normalne funkcje trawienne. Specjalny kształt krokietów: karma z efektem szczotkowania, ścieranie mechaniczne dla pielęgnacji zębów i redukcji kamienia nazębnego Na każdy dzień: kompletna receptura, nadaje się jako pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 495 zł |
ROYAL CANIN Neutered Adult Small Dog Weight&Dental 8kg | Darmowa dostawa | 250 zł |
Royal Canin Vet Vcn Neutered Adult Small Dog 8Kg | 286 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!