Ціни на Royal Canin Medium Sterilised 3 кг
від 70 до 116 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 3; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: середні; Загальне призначення: стерилізованим; в списокмої списки |
3 кг12 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów sterylizowanych Royal Canin M z mięsem drobiowym i kuSucha karma dla psów Royal Canin opiera się na koncepcji zapewnienia idealnego rozwiązania żywieniowego zgodnie spe... щеcyficznych potrzeb Twojego zwierzaka. Kiedy psy są sterelizowany, ich metabolizm ulega zmianie i często takie psy jedzą więcej, niż potrzebują, mimo że ich zapotrzebowanie na energię jest zmniejszone. Takie psy potrzebują karmy odpowiadającej zaburzonemu metabolizmowi, a jednocześnie zawierającej wszystkie składniki odżywcze i witaminy niezbędne do utrzymania zdrowia. Wiele wykastrowanych psów ma tendencję do nadwagę, co może mieć wpływ na ich ogólne samopoczucie. Royal Canin Medium Adult, sterylizowanepo Rozetka.plПоскаржитись | 78 zł |
Royal Canin Medium Sterilised - 3 kgPo zabiegu kastracji metabolizm Twojego psa zwalnia i może się wydawać, że pies chętniej wybiera wylegiwanie się na... щеkanapie niż aktywne zabawy na zewnątrz. Mimo tego zwierzę zjada każdy posiłek posiłkami z ogromnym apetytem. Royal Canin Medium Sterilised to karma dopasowana specjalnie do potrzeb żywieniowych wykastrowanych psów średnich ras (11–25 kg) w wieku od 12 miesiąca życia. Royal Canin Medium Sterilised w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla wykastrowanych psów małych ras (11–25 kg) w wieku od 12 miesiąca życia Wysoka zawartość białek (28%): pomaga zachować istniejącą masę mięśniową i tym samym wspomaga budowę mięśni Niska zawartość tłuszczów (13%): ułatwia utrzymanie idealnej wagi Wysokiej jakości składniki odżywcze: wspomagają witalność Twojego psa Z sycącym błonnikiem: zaspokajają głód, zmniejszają ilość podawanych przysmaków Obniżona kaloryczność: 10% mniej kalorii niż regularna karma, skuteczność zbadano i udowodniono naukowo w Royal Canin Odpowiednia wielkość krokietów Prezentowana karma dla wykastrowanych psów jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów oraz jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba produkty można ze sobą łączyć. Krokiety poszczególnych wariantów karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Sterilised Zooplus.plПоскаржитись | 78 zł |
Royal Canin Medium Sterilised - sucha karma dla psa, rasy średnie, steryliRoyal Canin Medium Sterilised - sucha karma dla psów Royal Canin Medium Sterilised - produkt od Royal Canin. Marka... щеod kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Medium Sterilised RC Medium Sterilised jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów po zabiegu sterylizacji. W związku z tym, specjalnie dobrane składniki wspomagają organizm w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dzięki obniżonej zawartości tłuszczu, receptura zawiera o 10% mniej kalorii w porównaniu do karmy bytowej (Medium Adult). Jednocześnie pozwala zachować dotychczasową objętość posiłku i zapewnia tym samym poczucie sytości. Dodatkowo wysoka zawartość białka pozwala chronić masę mięśniową. Ponadto dodatek L-karnityny sprzyja wykorzystaniu tłuszczu jako źródła energii. Formuła zawiera optymalną kombinację włókna pokarmowego. Dzięki temu wspomaga pasaż jelitowy i ułatwia trawienie. Receptura jest odpowiednia dla psów ras średnich (masa ciała 11kg - 25kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Medium Sterilised obniżona ilość kalorii obniżona zawartość tłuszczu specjalnie dobrana kombinacja włókna pokarmowego wysoka zawartość białka dodatek L-karnityny odpowiednia dla dorosłych psów ras średnich. Zalety karmy RC Medium Sterilised wspomaga procesy trawienne pomaga utrzymać prawidłową masę ciała zapewnia uczucie sytości. Dostępne opakowania 3kg, 12kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 116 zł |
ROYAL CANIN Sterilised Medium 3 kgPo kastracji metabolizm psa spowalnia, a zwierzę chętniej wyleguje się na kanapie, zamiast szukać przygód na dworze... ще. Mimo to może wciąż mieć duży apetyt. Royal Canin® Sterilised Medium to odpowiednia karma dla kastrowanych, dorosłych psów o wadze od 11 do 25 kg. Bardzo smaczna formuła zaspokoi głód dzięki wysokiej jakości substancji odżywczych, które pomogą Państwa psu pozostać szczupłym i aktywnym. W jaki sposób Royal Canin Sterilized Medium pomaga kastrowanemu psu zachować czujność i szczupłą budowę ciała? Umiarkowana zawartość tłuszczu w karmie Royal Canin® Sterilised Medium pomaga psu uniknąć problemów zdrowotnych, które wiążą się z otyłością. Dzięki tej niskotłuszczowe Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Royal Canin SHN Medium Sterilised Ad 3 kg | 78 zł |
Royal Canin Medium Sterilised 3kgRoyal Canin Medium Sterilised 3kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 115 zł |
ROYAL CANIN CCN Medium Sterilised 3 kg karma sucha dla psów dorosłych, ras
ROYAL CANIN CCN Medium Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich, sterylizowanych Fera.plПоскаржитись | 87 zł |
Royal canin Royal Canin MEDIUM STERILISED - 3kgSpecjalna karma od Royal Canin dla wykastrowanych psów średnich i wielkich ras (11 - 25 kg), ze zwiększona zawartoś... щеcią białek i obniżoną zawartością tłuszczy. Pokarm zawiera L-karnitynę dla polepszenia spalania tłuszczy. Royal Canin jest kompletną karmą, spełniającą żywieniowe wymagania psów. Wykastrowane psy mają, ze względu na hormonalne zmiany, skłonność do tycia. W związku z tym potrzebują one odpowiednio przystosowany pokarm, który zapewni im wszystkie ważne witaminy i składniki odżywcze. Po kastracji dużo psów ma zwiększony apetyt a równocześnie zmniejszone zapotrzebowanie energetyczne.Wy Petkarma.plПоскаржитись | 91 zł |
Royal Canin Medium Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras średnichMedium Sterilised powyżej 12. miesiąca życia, sterylizowane Rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla psów d... щеorosłych ras średnich (od 11 do 25 kg), st... EmpikПоскаржитись | 70 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!