Ціни на Royal Canin Maxi Dental Care 9 кг
від 207 до 370 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 9; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
3 кг9 кг |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Maxi Dental Care dla psów - 2 x 9 kgW ciągu całego życia psy mają tylko jeden zestaw zębów. Dlatego ważne jest, aby je chronić. Royal Canin Maxi Dental Care jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg i jest kompletną karmą, która poprawia higienę jamy ustnej Te smaczne krokiety mają funkcjonalną teksturę, która pomaga czyścić zęby podczas żucia. Są również wzbogacone o czynniki... щеchelatujące, które pomagają wiązać wapń na zębach Twojego psa, zmniejszając tworzenie się kamienia nazębnego. Karmy dla psów Royal Canin Maxi Dental Care w skrócie: pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów dużych ras (26-44 kg, od 10 miesiąca życia) z wrażliwymi zębami specjalna receptura: aby promować dobrą higienę jamy ustnej i chronić zęby ograniczenie powstawania płytki nazębnej: specjalna tekstura pomaga czyścić zęby podczas żucia wysokiej jakości składniki odżywcze: wspierają witalność Twojego psa do 75% mniej osadzania się kamienia nazębnego : udowodniono, że pomaga redukować kamień nazębny Zooplus.plПоскаржитись | 370 zł |
Royal Canin Maxi Dental Care - sucha karma dla psa - rasy duże, redukcja kRoyal Canin Maxi Dental Care - sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Dental Care - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz b... щеehawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Maxi Dental Care jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów, pomagającą utrzymać higienę jamy ustnej. Kamień nazębny może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia psa.W związku z tym, formuła została opracowana w taki sposób, aby na wielu poziomach zapobiegać jego odkładaniu się. Przede wszystkim specjalnie dobrana tekstura oraz unikalne parametry krokietów pomagają usuwać kamień nazębny podczas rozgryzania. W związku z tym, każdy posiłek zapewnia efekt szczotkowania zębów. Dodatkowo formuła została wyposażona w specjalne związki chelatujące. Dzięki temu wiąże wapń obecny w ślinie i tym samym zapobiega jego odkładaniu się na powierzchni zębów. Receptura jest odpowiednia dla psów ras dużych (masa ciała 26kg - 44kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Maxi Dental Care specjalnie dobrana tekstura unikalny kształt krokietów związki wiążące wapń w ślinie dla dorosłych psów ras dużych. Zalety karmy RC Maxi Dental Care pomaga zachować zdrowie jamy ustnej zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Dostępne opakowania 9kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 290 zł |
ROYAL CANIN CCN Maxi Dental Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużyc
ROYAL CANIN CCN Maxi Dental Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, redukująca powstawanie kamienia nazębnego
Ogran Fera.plПоскаржитись | 207 zł |
Sucha karma dla psa ROYAL CANIN Dental Care Maxi, 9 kgKarma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, redukująca powstawanie kamienia nazębnego. Zęby psa muszą mu służyć przez całe życie, dlatego tak ważne jest zach... EmpikПоскаржитись | 211 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!