Ціни на Royal Canin Maxi Adult 5+ 4 кг
Фото 6 | від 79 до 257 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 4; Вік: дорослі; Розмір собаки: великі; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
4 кг15 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Royal Canin Maxi Adult dużych ras powyżej 15 miesiącaSucha karma dla dorosłych psów dużych ras od 15 miesiąca życia do 5 lat. Zapewnia wsparcie dla tkanki mięśniowej i... щеkostnej. Promuje zdrowe i mocne kości i szkielet. Zapewnia wspólne wsparcie. Łatwostrawne bez zakłócania procesu trawienia. Pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji skóry i sierści. Ma optymalną zawartość kalorii i pomaga utrzymać niezbędną równowagę wagi. Rozetka.plПоскаржитись | 86 zł |
ROYAL CANIN SHN Maxi Adult 5+ 4 kgKarma ROYAL CANIN® Maxi Adult 5+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura dla psów od 5. roku życia,... щеktóra zaspokaja szczególne potrzeby Twojego dużego psa i wspiera go w starszym wieku. Ze względu na dłuższy czas trawienia duże psy są bardziej podatne na zaburzenia trawienia niż mniejsze rasy. Krokiety Maxi Adult 5+ zawierają lekkostrawne białka i zbilansowaną zawartość błonnika pokarmowego, które wspomagają zdrowie układu trawiennego. W przypadku dużych psów o wadze od 26 do 44 kg większość masy spoczywa na stawach. Receptura ta składa się ze specjalnej kombinacji minerałów i substancji odżywczych, które wspomagają kości i stawy. Twój dorosły pies potrzebuje określonych składników odżywczych, aby zachować zdrowie. Ta receptura wzbogacona niezbędnymi witaminami zapewni Twojemu dorosłemu psu witalność. Szczególna wielkość i kształt naszych krokietów uwzględniają kształt szczęki dorosłego psa i zapewniają, że odpowiednio gryzie on spożywany pokarm. Karma ROYAL CANIN® Maxi Adult 5+ jest dostępna również jako karma mokra: Kawałki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia dorosłemu psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i atrakcyjne. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 79 zł |
Royal Canin Maxi Adult 4kgRoyal Canin Maxi Adult 4kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 147 zł |
Royal Canin Maxi Adult karma sucha dla psów dorosłych, do 5 roku życia, ra | 94 zł |
Royal Canin Maxi Adult karma dla dorosłych psów ras dużych (od 26 do 44 kgRoyal Canin MaxiAdult karma dla dorosłych psów ras dużych (od 26 do 44 kg) - od 15miesiąca do 5 roku życia 4kg... ще- Wspomaga optymalny proces trawienia, dzięki unikalnej recepturze zawierającej białko bardzo wysokiej jakości oraz odpowiednie proporcje włókna pokarmowego
- Sprzyja zdrowym kościom i stawom, które mogą być poddane szczególnym obciążeniom u psów ras dużych.
- Receptura wzbogacona w kwasy tłuszczowe Omega 3 (EPA-DHA), aby wspomagać utrzymanie zdrowej skóry.
Zalety:
- Wysoka strawność
- Wspomaganie kości i stawów
- Kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA-DHA)
Karma ROYAL CANIN® Maxi Adult jest odpowiednia dla dorosłych psów, powyżej 15 miesiąca życia, ras dużych, o masie ciała 26-44 kg.
Karma ROYAL CANIN® Maxi Adult sprzyja utrzymaniu idealnej masy ciała.Receptura karmy wspiera ochronę przewodu pokarmowego.
Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA-DHA) sprzyja utrzymaniu zdrowej skóry i lśniącej sierści.
Skład: kukurydza, suszone białko drobiowe, mąka kukurydziana, tłuszcze zwierzęce, suszone białko wołowe i wieprzowe*, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, pszenica, pulpa buraczana, ryż, olej rybny, olej sojowy, sole mineralne, drożdże i ich części, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).
Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 16000 UI, Witamina D3: 1000 UI, E1 (Żelazo): 43 mg, E2 (Jod): 4,3 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 56 mg, E6 (Cynk): 137 mg, E8 (Selen): 0,08 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Konserwanty - Przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 95 zł |
Royal canin Royal Canin MAXI ADULT - 15kgKompletna karma dla dorosłych psów dużych ras o wadze od 26 do 44 kg.
* Zdrowie serca - wspomaga serce za pośrednic... щеtwem dodatku tauryny, która stymuluje czynność serca.* Dla zdrowych stawów - pomaga utrzymać zdrowe stawy za pomocą wysokiej zawartości glukozaminy i chondroityny oraz EPA i DHA (0,40%) o działaniu przeciwzapalnym Petkarma.plПоскаржитись | 257 zł |
ROYAL CANIN Maxi Adult 4 kg karma sucha dla psów dorosłych, do 5 roku życiPełnoporcjowa karma przeznaczona dla dorosłych psów ras dużych (od 26 do 44 kg) od 15 miesiąca do 5 roku życia.
Pot... щеrzeby żywieniowe psów ras dużych różnią się od potrzeb psów ras małych, dlatego ważne jest, aby podawać psu odpowiednią karmę dostosowaną do wielkości i szczególnych potrzeb zwierzęcia.Karm Fera.plПоскаржитись | 95 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN Maxi Adult, 4 kgRoyal Canin Maxi Adult to karma pełnoporcjowa opracowana dla psów dorosłych, powyżej 15 miesiąca życia, ras dużych,... щеo masie ciała 26-44 kg. W przypadku psów ... EmpikПоскаржитись | 102 zł |
ROYAL CANIN Maxi Adult 4 kg + BAYER FORESTO Obroża foresto dla psa przeciwPełnoporcjowa karma przeznaczona dla dorosłych psów ras dużych (od 26 do 44 kg) od 15 miesiąca do 5 roku życia.
Pot... щеrzeby żywieniowe psów ras dużych różnią się od potrzeb psów ras małych, dlatego ważne jest, aby podawać psu odpowiednią karmę dostosowaną do wielkości i szczególnych potrzeb zwierzęcia.Karm Fera.plПоскаржитись | 224 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!