Ціни на Royal Canin Hepatic Dog 2 кг
від 103 до 156 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 2; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; лікувальний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota ROYAL CANIN Hepatic 2 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, opracowana tak, aby wspomagać funkcję wątroby... щеw przypadku jej przewlekłej niewydolności. Wysokiej jakości białko, umiarkowany poziom białka, które jednak charakteryzuje się wysoką jakością oraz wysoki poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych. Electro.plПоскаржитись | 150 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Hepatic 2 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, opracowana tak, aby wspomagać funkcję wątroby... щеw przypadku jej przewlekłej niewydolności. Wysokiej jakości białko, umiarkowany poziom białka, które jednak charakteryzuje się wysoką jakością oraz wysoki poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych... Avans.plПоскаржитись | 150 zł |
Royal Canin Hepatic - sucha karma dla kota 2 kg RCVK192Royal Canin Hepatic - sucha karma dla kota Royal Canin Hepatic sucha karma dla kota - produkt od Royal Canin. Marka... щеod kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla kotów Royal Canin Hepatic jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Hepatic jest przeznaczona dla dorosłych kotów, które mają problem z wątrobą. Karma została opracowana aby wspierać funkcje wątroby w jej przewlekłej niewydolności oraz ograniczyć gromadzenie się w niej miedzi. W związku z tym, że wątroba pełni niezwykle ważne funkcje, jej prawidłowe działanie warunkuje zdrowie całego organizmu. RC Hepatic zawiera umiarkowany poziom białka, co korzystnie wpływa na funkcje wątroby w przypadku niewydolności. Aby dostarczyć do organizmu wszelkie niezbędne składniki pokarmowe, białko użyte w karmie posiada wyjątkową strawność oraz przyswajalność. Dodatkowo wysoki poziom energii pozwala zmniejszyć objętość posiłku i odciążyć jelita. Szczególnie istotny przy niewydolności wątroby jest poziom miedzi w pożywieniu. Dlatego w RC Hepatic jej poziom jest bardzo niski, co pomaga zminimalizować odkładnie się tego pierwiastka w komórkach wątroby. Również specjalnie dobrane antyoksydanty chronią cały organizm. Inne produkty dla kotów, które cierpią na dolegliwości wątrobowe - Kot - Wątroba Główne cechy Royal Canin Hepatic odpowiedni poziom białka wysoka strawność składników niski poziom miedzi wysoki poziom energii antyoksydanty. Zalety karmy Royal Canin Hepatic wspomaga funkcje wątroby pomaga chronić komórki wątroby zapobiega odkładaniu miedzi w komórkach wątroby niweluje skutki stresu antyoksydacyjne Miskakarmy.plПоскаржитись | 145 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Hepatic - 2 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Zbilansowana, kompletna karma dietetyczna przeznaczona specjalnie dla kotów z przewlekłą niewydolnością wątroby: Royal Canin Veterinary Feline Hepatic została opracowana specjalnie w celu wsparcia funkcji wątroby u kotów. Charakteryzuje się zbilansowanym składem, który jest dostosowany do specjalnych potrzeb żywieniowych Twojego kota z chorobą wątroby. Karma Royal Canin Veterinary Feline Hepatic ma formułę wysokoenergetyc Zooplus.plПоскаржитись | 123 zł |
ROYAL CANIN Veterinary HEPATIC 2 kgROYAL CANIN® Hepatic dla prawidłowego funkcjonowania wątroby Twojego kotaROYAL CANIN® Hepatic to zbilansowana i bog... щеata w składniki odżywcze karma opracowana specjalnie w celu wspierania naturalnej funkcji wątroby u kotów z przewlekłą niewydolnością wątroby. Odpowiednia zawartość białka Receptura o dostosowanej zawartości białka z wysokiej jakości źródeł wspomaga zdrową pracę wątroby. Niska zawartość miedzi Karma została celowo opracowana z niską zawartością miedzi, aby zminimalizować gromadzenie się miedzi w komórkach wątroby kota. Wysoka wartość energetyczna Karma ta ma wysoką wartość energetyczną i dlatego może być podawana w mniejszych ilościach. Odciąża układ trawienny kota. Indeks S/O Karma ta tworzy również środowisko moczowe, które utrudnia tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 103 zł |
Royal canin Royal Canin Veterinary Diet Cat HEPATIC - 2kgLinia produktów wątrobowych przeznaczona jest dla kotów z chorobami wątroby.
Specja Petkarma.plПоскаржитись | 132 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Hepatic 2 kgKarma sucha ROYAL CANIN to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, opracowana tak, aby wspomagać funkcję wątroby... щеw przypadku jej przewlekłej niewydolności. Wysokiej jakości białko, umiarkowany poziom białka, które jednak charakteryzuje się wysoką jakością oraz wysoki poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych... Mediaexpert.plПоскаржитись | 150 zł |
Royal Canin CAT DIET HEPATIC 2KG HF 26 | 128 zł |
ROYAL CANIN Hepatic Feline 2 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych kotówROYAL CANIN HEPATIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna kar... щеma dla kotów, opracowana w celu wspomagania czynności wątroby w przypadku jej przewlekłej niewydolności. Umiarkowany poziom wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 116 zł |
Royal, karma dla kotów, Canin Veterinary Diet Feline Hepatic HF26, 2 kgRoyal Canin Veterinary Diet Feline Hepatic HF26 2kg Royal Canin Veterinary Diet Feline Hepatic HF2 sucha karma dla... щеkotów z diagnozowaną chorobą wątroby Chara... EmpikПоскаржитись | 119 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Feline Hepatic HF26 2kg | 147 zł |
ROYAL CANIN Hepatic HF 26 2kg | 127 zł |
Royal Canin Vet Hepatic Feline 2Kg | 156 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!