Ціни на велосипед Romet Wagant 4 2023 frame 19
Фото 13 | від 2 319 до 2 899 zł Модельний рік: 2023; Тип: Тип: туристичний; Матеріал рами: алюміній; Амортизація: передня вилка; Тип амортизації (вилка): пружинно-еластомірна; Підсідельна амортизація; Діаметр коліс ("): 28; Передні гальма: дискові, механічні; Задні гальма: дискові, механічні; Швидкостей (шт): 21; Форма керма: прямий |
рама 19"рама 21" |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 | 2 319 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 48 XL | 2 319 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 Rama: 23' | 2 899 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 | 2 319 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 4 2023 Rama: 19' | 2 899 zł |
2328727 - 19 M Rower ROMET Wagant 4 niebiesko-granatowy | 2 899 zł |
2328726 - 21 L Rower ROMET Wagant 4 niebiesko-granatowy | 2 899 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!