Робот-пилосос
Roborock S5 Max
Відео 36Фото 17 | від 1 600 до 2 500 zł Прогресивний робот-прибиральник для підтримання чистоти у приміщеннях житлового фонду. Перелік переваг моделі відкриває грамотне планування маршрутів прибирання, дані про які збираються за допомогою системи з 14 датчиків з лазерним далекоміром у «вежі». Xiaomi RoboRock S5 Max будує детальну карту приміщень, а через мобільний додаток Mi Home для нього можна обмежувати зони прибирання. Також робот-пилосос розуміє голосові команди через віртуальних помічників Google Assistant і Amazon Alexa. У пам'яті приладу зберігається до 3 планів прибирання. У моделі передбачено 4 режими всмоктування (тихий, збалансований, турбо, максимальний) і функція вологого прибирання з електронним регулюванням подачі води на ганчірку. Резервуар у задній частині корпусу апарата вміщує 290 мл води. Подача «палива»...для самостійних пересувань роботизованого прибиральника налагоджена від акумуляторної батареї ємністю 5200 мАгод. На одному заряді акумулятора пилосос працює протягом до 3 годин підряд. Стільки ж він потім стоїть «припаркованим» на заряднiй базі, поки батарея не зарядиться до 100 %. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roborock S5 Max X-S5E52-00 Robot Sprzątający Tworzywo Sztuczne 52 W 290 ml | 2 373 zł |
Robot sprzątający ROBOROCK S5 Max Czarny | 1 600 zł |
Xiaomi Roborock S5 Max Czarny - Robot Hybrydowy | 2 500 zł |
Robot sprzątający ROBOROCK S5 Max Biały | 1 600 zł |
Xiaomi Roborock S5 Max Biały | 2 050 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!