Ціни на туристичні меблі Robens Discover
Фото 4 | від 89 до 106 zł Призначення: табурет; Макс. навантаження (кг): 130; Матеріал каркасу: алюміній; Чохол; Розміри (в розкладеному), (см): 22x24x27; Розміри (в складеному), (см): 24x13x3; Вага (кг): 0.3; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROBENS Discover krzesło kempingowe Red One Size 490004 | 89 zł |
Oase Krzesło Robens Discover szare (490003) | 95 zł |
Krzesło turystyczne Robens Discover - czerwone | 89 zł |
Krzesło turystyczne Robens Discover glowing red | 106 zł |
Robens Discover Stool Czarny | 93 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!