Ціни на Realme C21Y 32 ГБ / 3 ГБ (RMX3263)
Відео 31Фото 17 | від 499 до 645 zł Близький родич оригінального смартфона Realme C21 з тією лише різницею, що робота модифікації Y налагоджена під проводом іншого мобільного процесора початкового рівня — «восьмиядерника» Unisoc Tiger T610. Спільно з ним» під капотом " у девайса встановлено 3 ГБ оперативної і 32 ГБ енергонезалежної пам'яті. Потрійний лоток під дві SIM і картку microSD дозволяє розширити ємність штатного накопичувача без необхідності йти на компроміси. У всю площину лицьової панелі Realme C21Y 32GB розпростерся IPS-екран з каплевидним вирізом у верхньому сегменті і невеликим «підборіддям» внизу. Розміри дисплея по діагоналі складають 6.5 дюймів, а ось дозвіл картинки на ньому невелика — 1600х720 пікселів. З боку спинки з Х-подібним візерунком модель обладнана потрійною фотокамерою 13 + 2 + 2 МП і круглої...майданчиком дактилоскопічного сканера. У надрах корпусу апарату ховається ємна акумуляторна батарея на 5000 мАгод з зарядкою в стандартному темпі через контакти роз'єму microUSB. На наші ринки смартфон зазвичай поставляється з NFC-чіпом. |
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Realme C21Y Dual-SIM 32GB Android cross blue RMX3263 | 637 zł |
Smartfon Realme C21Y, 3/32 GB, czarny | 499 zł |
Realme C21y 3gb/32gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 6941399060807 | 562 zł |
Realme C21Y Dual-SIM 32GB Android cross black RMX3263 | 645 zł |
Realme C21y 3gb/32gb 6.5´´ Dual Sim Czarny 6941399060791 | 568 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!