Ціни на самокат Razor Carbon Lux
Відео 17Фото 5 | від 399 до 449 zł Ергономічний і зручний в експлуатації самокат від популярного виробника самокатів — компанії Razor. Виріб призначений для дітей від 7 років, але за фактом може спокійно витримувати до 100 кг ваги, що робить його придатним для використання в тому числі і дорослими людьми. Завдяки класичній двоколісної конструкції, модель добре тримає рівновагу і легко управляється навіть новачком. Алюмінієва рама знижує загальну вагу виробу і забезпечує хорошу стійкість перед деформацією. Підшипники типу ABEC 5 хоч і вважаються базовими, тим не менш відрізняються хорошою надійністю, дають змогу достатньо швидко набирати і підтримувати швидкість. Механічний самокат Razor Carbon Lux оснащений великими поліуретановими колесами діаметром 20 см, які, завдяки своєму розміру, добре справляються з нерівностями доро...ги, а також володіють високими амортизаційними властивостями і ефективно зчіплюються з поверхнею. Ножний механічний гальмо активується простим натисненням на невелику платформу над заднім колесом, що дозволяє виробляти навіть екстрене гальмування. Для того, щоб адаптувати виріб під зріст кожного користувача, виробник оснастив його системою регулювання висоти розташування керма. Таким чином, дитина може користуватися самокатом кілька років, підлаштовуючи його під себе. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razor Hulajnoga Uni Carbon Lux Scooter zielona rozmiar uniwersalny 1307300 | 399 zł |
Razor Carbon Lux - Black | 429 zł |
Hulajnoga dla dzieci Razor Carbon LUX z dużym kołem | 449 zł |
Razor, Hulajnoga, Carbon Lux, czarno-czerwona | 449 zł |
Razor A5 Lux Scooter czarny 13073067 | 429 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!