Ціни на самокат Razor A6 (13073013)
Відео 16Фото 7 | від 475 до 991 zł Класичний самокат з середнього цінового діапазону від одного з провідних виробників механічних транспортних засобів — компанії Razor. Великі колеса діаметром 25 см забезпечують виробу відмінний накат і високу швидкість. Більше того, вони чудово впораються з нерівностями дороги, ямками і пагорбами. Фірмові підшипники Razor PRO гарантують швидкий і впевнений розгін, а також загальну довговічність у використанні транспортного засобу. Високоякісний пінополіуретан, з якого виготовлені колеса, стійкий до перепадів температури і механічних пошкоджень, а також не створює зайвого шуму. Самокат Razor A6 розрахований для дітей від 5 років, але може витримувати навантаження до 100 кг. Останній факт в поєднанні з системою регулювання висоти керма дозволяє підлаштовувати модель навіть для дорослих корис...тувачів. Для компактності зберігання і перенесення самокат можна скласти, а для стійкості — поставити на спеціальну вертикальну підставку. Завдяки легкої алюмінієвої рами, загальна вага моделі складає всього 5 кг, що не приносить особливої складності з його транспортуванням. Таку модель можна вибирати як перше транспортний засіб для дитини, а також в якості розваги для всієї родини. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razor Uniseks-Youth A6 hulajnoga elektryczna biała jeden rozmiar 13073013 | 991 zł |
Hulajnoga Razor A6 Srebrna (13073013) | 475 zł |
Razor, Hulajnoga, A6, srebrna | 510 zł |
Hulajnoga Razor A6 silver | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 510 zł |
Hulajnoga Razor A6 13073013 (kolor czarny, kolor srebrny) | 475 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!