Ціни на роликові ковзани RAVEN Rosi
Фото 7 | від 179 до 249 zł Стиль катання: фітнес (відпочинок); Розмір: Тип розміру: регульований розмір; Розмір: 28 – 32, 31 – 35, 35 – 39; Клас підшипників: ABEC 7; Тип черевика: м'яка; Матеріал черевика: нейлон; Матеріал рами: композит; Знімна рама; Гальма; Лезо для льоду; бакля; липучка; шнурівка; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki RAVEN Rosi rekreacyjne regulowane różowe r. 31-35 | 199 zł |
Rolki Raven Rosi (przednie kółko LED) | 199 zł |
Rolki Regulowane Raven Rosi Kółko LED | 199 zł |
Rolki Regulowane RAVEN Rosi 31-35 Kółko LED | 199 zł |
Rolki Raven Rosi (przednie kółko LED) | 179 zł |
Rolki Łyżwy Regulowane dziewczęce kobiece 2w1 Raven Rosi 28/32 | 239 zł |
Rolko-Wrotki Regulowane dziewczęce kobiece 3w1 Raven Rosi | 209 zł |
Rolko-Wrotki Regulowane dziewczęce kobiece 3w1 Raven Rosi 28/32 | 209 zł |
Rolki Wrotki Łyżwy 4w1 Regulowane RAVEN Rosi Kółko LED 28/32 | 249 zł |
Rolki Regulowane RAVEN Rosi 28-32 Kółko LED | 199 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!