Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ravanson Kuchnia gazowo-elektryczna 90cm KWGE-K90-6 TOP CHEF HWRAVKMEKWGEK
Kuchnia gazowo-elektryczna 90cm KWGE-K90-6 TOP CHEF
Zadowolenie.pl
Поскаржитись
3 499 zł
Ravanson Top Chef KWGE-K90-6 Termoobieg Rożen "Zimne drzwi" piekarnika:nie; Blokada zewnętrznych drzwi piekarnika:nie; Oczyszczanie piekarnika:ręcz ne;Funkcje dodat... ще kowe płyty grzewczej:palni k typu wok;Grill (opiekacz):tak; Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:B; Barwa przodu piekarnika:sreb rny;Barwa płyty grzewczej:srebr ny;Ilość funkcji piekarnika:3;Li czba palników/pól grzejnych:6;Moc przyłączeniowa: 0 kW;Napięcie zasilania:230V (instalacja jednofazowa);Op uszczana grzałka grilla (opiekacza):nie ;Oświetlenie wnętrza piekarnika:tak; Pojemność piekarnika:107 l;Pokrywa płyty grzewczej:bez pokrywy;Punkty grzewcze:1 palnik gazowy "wok", 5 palników gazowych;Progra mator:elektroni czny;Opcja samooczyszczeni a piekarnika:nie; Rodzaj obsługiwanego gazu:3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50), Lw (GZ-41.5);Rodza j obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35):Urządze nie nieprzystosowan e i niezalecane do zasilania gazem GZ-35.;Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5):Urząd zenie może być przystosowane do zasilania gazem Lw/GZ – 41,5 po zastosowaniu dodatkowych dysz (do oddzielnego zakupu). ;Typ piekarnika:elek tryczny;Typ płyty grzewczej:gazow a;Rożen:tak;Rus zt:trzyczęściow y żeliwny ;Termoobieg:tak ;Termoobieg:tak ;Termoobieg do opisów:termoobi eg;Termosonda:n ie;Typ prowadnic do opisów:drabinki ;Rodzaj prowadnic w piekarniku:drab inki;Wnętrze:em alia;Miarka ciepła resztkowego:nie ;Wykonanie płyty grzewczej:stal nierdzewna;Rozm iary - głębokość:64,5 cm;Rozmiary - szerokość:90 cm;Rozmiary - wysokość:87,8 cm;Wyposażenie: 1 głęboka półka blaszana, 1 półka siatkowa, 3 ruszty płyty grzewczej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ramka do zaczepienia rożna, widelec do rożna;Bezpieczn ik przeciwwypływow y gazu:w płycie grzewczej;Zapal arka gazu:tak;Zapala rka gazu:w przycisku;Zużyc ie energii (tryb tradycyjny):1,4 kWh;Zużycie energii (tryb z wentylatorem):1 ,2 kWh
OleOle.pl
Поскаржитись
3 249 zł
Ravanson Kuchnia gazowo-elektryczna 90cm KWGE-K90-6 TOP CHEF HWRAVKMEKWGEK
Kuchnia gazowo-elektryczna 90cm KWGE-K90-6 TOP CHEF
Alsen.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
3 563 zł
Ravanson Kuchnia gazowo-elektryczna 90cm KWGE-K90-6 TOP CHEF 51185
Kuchnia gazowo-elektryczna 90cm KWGE-K90-6 TOP CHEF
Kakto.pl Доставка: по Польщі
Поскаржитись
3 499 zł
Kuchenka Ravanson Top Chef KWGE-K90-6 3 249 zł
Kuchnia gazowo-elektryczna RAVANSON KWGE-K90-6 Top Chef Podwójne szkło w drzwiach piekarnika Oświetlenie Włącznik światła oraz rożna Termostat Ruszt Metalowe prowadnice Gł... ще ęboka blacha Pojemność: 107 l Budowa: gazo...
Empik
Поскаржитись
4 736 zł
Ravanson Top Chef KWGE-K90-6 Termoobieg Rożen "Zimne drzwi" piekarnika:nie; Blokada otwarcia drzwi piekarnika:nie; Czyszczenie piekarnika:ręcz ne;Funkcje dodatkowe... ще płyty grzewczej:palni k typu wok;Grill (opiekacz):tak; Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:B; Kolor frontu:srebrny; Kolor płyty grzewczej:srebr ny;Liczba funkcji:3;Liczb a palników/pól grzejnych:6;Moc przyłączeniowa: 0 kW;Napięcie zasilania:230V (instalacja jednofazowa);Op uszczana grzałka grilla (opiekacza):nie ;Oświetlenie wnętrza piekarnika:tak; Pojemność piekarnika:107 l;Pokrywa płyty grzewczej:bez pokrywy;Pola grzewcze:1 palnik gazowy "wok", 5 palników gazowych;Progra mator:elektroni czny;Program samooczyszczani a:nie;Rodzaj obsługiwanego gazu:3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50), Lw (GZ-41.5);Rodza j obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35):Urządze nie nieprzystosowan e i niezalecane do zasilania gazem GZ-35.;Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5):Urząd zenie może być przystosowane do zasilania gazem Lw/GZ – 41,5 po zastosowaniu dodatkowych dysz (do oddzielnego zakupu). ;Rodza j piekarnika:elek tryczny;Rodzaj płyty grzewczej:gazow a;Rożen:tak;Rus zt:trzyczęściow y żeliwny ;Termoobieg:tak ;Termoobieg:tak ;Termoobieg do opisów:termoobi eg;Termosonda:n ie;Typ prowadnic do opisów:drabinki ;Typ prowadnic:drabi nki;Wnętrze:ema lia;Wskaźnik ciepła resztkowego:nie ;Wykonanie płyty grzewczej:stal nierdzewna;Głęb okość:64,5 cm;Szerokość:90 cm;Wysokość:87, 8 cm;Wyposażenie: 1 głęboka półka blaszana, 1 półka siatkowa, 3 ruszty płyty grzewczej, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ramka do zaczepienia rożna, widelec do rożna;Zabezpiec zenie przeciwwypływow e gazu:w płycie grzewczej;Zapal arka gazu:tak;Zapala rka gazu:w przycisku;Zużyc ie energii (tryb tradycyjny):1,4 kWh;Zużycie energii (tryb z wentylatorem):1 ,2 kWh...
RTV Euro AGD
Поскаржитись
3 499 zł
Kuchnia gazowo-elektr Ravanson KWGE-K90-6 TOP CHEF - DARMOWY PACZKOMAT OD 3 299 zł
Kuchnia RAVANSON KWGE-K90-6 Top Chef Zapytaj o Rabat ! 3 498 zł
Kuchnia RAVANSON KWGE-K90-6 TOP CHEFF | Bezpłatny transport 3 499 zł
Kuchnia RAVANSON KWGE-K90-6 TOP CHEFF | Bezpłatny transport 3 249 zł
Kuchnia RAVANSON KWGE-K90-6 Top Chef Zapytaj o Rabat ! 3 498 zł
Kuchnia gazowo-elektryczna Ravanson KWGE-K90-6 TOP CHEF (Płyta gazowa; Pie 3 623 zł
Ravanson KWGE-K90-6 TOP CHEF 3 932 zł