Навушники
QCY H3 ANC
Відео 2Фото 9 | від 180 до 189 zł Бездротові накладні навушники закритої конструкції з можливістю складання. Модель озброюється 40-міліметровими динамічними драйверами, які видають чистий та насичений звук без найменших спотворень. Більш того, навушники придбали систему активного шумоподавлення ANC, спрямовану на ефективне приглушення навколишніх звуків, щоб можна було сповна насолодитися прослуховуванням улюблених аудіотреків. У режимі з шумодавом час автономної роботи QCY H3 ANC досягає 35 годин, без функції шумоподавлення - аж до 70 годин. Така тривала автономність досягається завдяки акумулятору на 500 мАгод із зарядкою через роз'єм USB type C. Модель підтримує бездротове сполучення з джерелами аудіосигналу за протоколом Bluetooth v 5.3 (одразу забезпечується підключення до двох пристроїв). За допомогою знімного ка...белю навушники передбачається підключати традиційним способом – використовуючи штекер mini-jack (3.5 мм). Тонко підлаштовувати параметри роботи моделі можна в пов'язаній мобільній програмі QCY App. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne QCY H3 Czarne SL-BT-QCY-0002 | 180 zł |
Słuchawki QCY Słuchawki bezprzewodowe QCY H3 (czarne) | 180 zł |
Słuchawki bezprzewodowe QCY H3 (białe) | 189 zł |
Słuchawki bezprzewodowe QCY H3 (niebieskie) | 189 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!