Ціни на Pro Plan Medium Adult Sensitive Skin Salmon 14 кг
Фото 18 | від 205 до 428 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 14; Вік: молоді; дорослі; Розмір собаки: середні; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin, łosoś i ryż - 14 kgNawet jeśli Twój pies jest wrażliwy na niektóre składniki, nie musi tracić radości z jedzenia. PURINA PRO PLAN Medi... щеum Adult Sensitive Skin (wcześniej: OPTIDERMA) to pyszna sucha karma dla psów średniej wielkości, które mają wrażliwą skórę. Pierwszym składnikiem jest wysokiej jakości łosoś, który sprawi, że ogony czworonożnych miłośników ryb zamerdają. PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin zapewni Twojemu towarzyszowi nie tylko dodatkową porcję białka, ale także cenne kwasy tłuszczowe omega. Mogą one wspierać naturalną barierę ochronną skóry oraz błyszczącą sierść. Dla zapewnienia dobrej strawności nie dodano do karmy glutenu pszennego. Pro Plan OptiDerma Medium Adult Sensitive Skin, łosoś i ryż w skrócie: Kompletna sucha karma dla dorosłych psów (1 - 7 lat) średnich ras o wadze od 10 - 25 kg. Łosoś jako główny składnik: smaczne źródło białka zwierzęcego i kwasów tłuszczowych. Wybrane źródła białka: mogą zmniejszyć ryzyko nietolerancji. Wysoka zawartość białka: pomaga budować i utrzymywać odpowiednią muskulaturę. Bez glutenu: odpowiednia dla psów z alergiami i nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 218 zł |
PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin 14 kgNiektóre szczenięta i dorosłe psy mają wrażliwą skórę. Psy te, które są poza tym zdrowe, w przeciwieństwie do innyc... щеh, mają większą tendencję do drapania się. Ponadto mogą one mieć więcej łupieżu niż inne psy, które nie mają wrażliwej skóry. Stworzona przez naszych weterynarzy oraz specjalistów żywieniowych karma Purina PRO PLAN Sensitive Skin zapewnia nowoczesne żywienie, które wspiera wrażliwą skórę dorosłych psów. Nasza karma zawiera specjalną mieszankę składników odżywczych dostosowanych do potrzeb skóry, które wspierają zdrowie skóry i piękną sierść. Wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 210 zł |
PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin 14kg - sucha karma dla psaSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły Smak karmy Łosoś Zawiera witaminy Witamina C Zawiera wi... щеtaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Wielkość psa Gigant (> 45 kg) Waga produktu 14 kg Zawartość witaminy A 28107 IU/kg Fosfor 0,87% Wapń 1,12% Zawartość witaminy E 486 mg/kg Popiół surowy 7,5% Białko 29% Włókna surowe 3% Zawartość tłuszczu 18% Szerokość 580mm Długość 380mm Wysokość 140mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 341 zł |
PURINA NESTLE PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin - sucha karma dlBiałko: 29%EAN: 7613035120464Fo Akces-markt.plПоскаржитись | 296 zł |
Purina Pro Plan OptiDerma Adult Medium 14kg | 227 zł |
Karma PRO PLAN ADULT SENSITIV łosoś 15 KGKarma SENSITIVE została specjalnie opracowana dla psów wrażliwych na pożywienie. Idealna karma dla psa o dużej akty... щеwności, 18% tłuszczów. Wspomaga budowanie masy mięśniowej, zawiera 29% protein. Główne składniki ograniczają ryzyko pojawienia się alergii: łosoś, ryż. Kształt granulek oraz skład dostosowany do każdej rasy psów. Wspomaga regenerację mięśni: witamina E, selen, aminokwasy. Decathlon.plПоскаржитись | 280 zł |
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin 14 kgSucha karma dla psów ras średnich, które mają wrażliwą skórę i problemy utrzymaniem jej w dobrej kondycji.Zawier Fera.plПоскаржитись | 208 zł |
Karma dla psów ras średnich PRO PLAN OptiDerma Adult Medium, łosoś i ryż,pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 205 zł |
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin, łosoś i ryż - 2 x 14 kgNawet jeśli Twój pies jest wrażliwy na niektóre składniki, nie musi tracić radości z jedzenia. PURINA PRO PLAN Medi... щеum Adult Sensitive Skin (wcześniej: OPTIDERMA) to pyszna sucha karma dla psów średniej wielkości, które mają wrażliwą skórę. Pierwszym składnikiem jest wysokiej jakości łosoś, który sprawi, że ogony czworonożnych miłośników ryb zamerdają. PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Skin zapewni Twojemu towarzyszowi nie tylko dodatkową porcję białka, ale także cenne kwasy tłuszczowe omega. Mogą one wspierać naturalną barierę ochronną skóry oraz błyszczącą sierść. Dla zapewnienia dobrej strawności nie dodano do karmy glutenu pszennego. Pro Plan OptiDerma Medium Adult Sensitive Skin, łosoś i ryż w skrócie: Kompletna sucha karma dla dorosłych psów (1 - 7 lat) średnich ras o wadze od 10 - 25 kg. Łosoś jako główny składnik: smaczne źródło białka zwierzęcego i kwasów tłuszczowych. Wybrane źródła białka: mogą zmniejszyć ryzyko nietolerancji. Wysoka zawartość białka: pomaga budować i utrzymywać odpowiednią muskulaturę. Bez glutenu: odpowiednia dla psów z alergiami i nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 428 zł |
Dwupak PURINA PRO PLAN - Medium Adult Sensitive Skin Optiderma, łosoś i ryKarma dla psa PURINA PRO PLAN powstała, aby zapewnić psom w każdym wieku i każdej rasy wszystko to, czego potrzebuj... щеe ich organizm, aby być zdrowy, odporny na choroby, oraz aby pies mógł cieszyć się piekną wypielęgnowaną sierścią jak i zdrowym układem trawiennym. Teraz PURINA PRO PLAN w nowych opakowaniach i o zmienionej recepturze. PURINA PRO PLAN to karma, której skład opiera się na ścisłej współpracy między ekspertami żywieniowymi i weterynarzami. Wszystko po to, aby zapewnić psu długie i szczęśliwe życie. W skład pakietu mieszanego Duo Délice, wołowina i łosoś wchodzi: 1 x Duo Délice, wołowina z ryżem, 10 kg 1 x Duo Délice, łosoś z ryżem, 10 kg Nie zwlekaj, tylko teraz kupując duże opakowanie suchej karmy PURINA PRO PLAN otrzymasz rewelacyjny rabat i zaoszczędzisz! Więcej informacji znajdziesz, klikając w poniższy link: PURINA PRO PLAN Zooplus.plПоскаржитись | 428 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!