Ціни на Panasonic Smart-Quick Charger + Eneloop 4xAA 2000 mAh (K-KJ55MCD40E)
від 135 до 185 zł Слотів зарядки (шт): 4; Підтримувані типи: Ni-Cd; Ni-Mh; Типорозміри: AAA; AA; Індикація роботи: світлодіодний; Макс. струм заряду (мА): 550; Захист від перезаряду; Перевірка полярності; Виявлення несправності; Комплектація: акумулятори: 4xAA 2000 mAh; Вбудована вилка; |
ЗП + 4xAA 1900 mAhЗП + 4xAA 2000 mAh |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic eneloop K-KJ55MCD40Eic eneloop SmartPlus do 14 akumulatorów AA/A | 148 zł |
ENELOOP Ładowarka do akumulatorów ENELOOP BQ-CC55 + 4x AA 2000mAh Biały | 185 zł |
Panasonic Smartplus + 4x AA ENELOOP 2000 mAh AK-LAD-PAN-036 | 140 zł |
Panasonic Smart and Quick BQCC55 R6 2000 mAh + AA 4 szt. | 135 zł |
Ładowarka Panasonic Eneloop BQ-CC55 4x R6 Aa | 137 zł |
Panasonic, Eneloop ładowarka Smart and Quick BQCC55+AA 4 sztuki | 138 zł |
Ładowarka akumulatorków Ni-MH Panasonic Eneloop BQ-CC55 + 4 x R6/AA Eneloo | 149 zł |
Ładowarka Panasonic Eneloop Smart-Quick Charger pro AA,AAA + 4x Panasonic | 172 zł |
Eneloop ładowarka Smart and Quick BQCC55+AA 4 sztuki | 146 zł |
Panasonic ŁADOWARKA SMARTPLUS + 4x AA ENELOOP 2000 mAh - darmowy odbiór w | 148 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!