Ціни на туристичні меблі Outwell Heyfield Low (530091)
від 140 до 187 zł Призначення: стіл; Макс. навантаження (кг): 30; Матеріал каркасу: алюміній; Розміри (в розкладеному), (см): 40x60x25; Розміри (в складеному), (см): 40х30х4; Вага (кг): 1.2; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Heyfield Stolik kawowy 530091 | 164 zł |
Outwell Stolik turystyczny Heyfield Low Table Uniwersalny | 187 zł |
Stolik turystyczny Outwell Heyfield Low Table | 161 zł |
Outwell Heyfield Low Table Czarny | 140 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!