Ціни на OnePlus Nord2 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 35Фото 11 | від 1 149 до 1 623 zł Представник среднебюджетной серії Nord може похвалитися практично флагманськими можливостями і доступною ціною. В цілому, модель натхненна OnePlus 9, особливо зовні: як у більш дорогих пристроїв, задня панель зроблена зі скла Gorilla Glass, а основна камера оформлена у вигляді прямокутного блоку з великими об'єктивами. Остання об'єднує три модулі: на чолі стоїть 50-мегапіксельний датчик з оптичною стабілізацією, а доповнюють його 8 МП «ширик» і монохромний сенсор на 2 МП. Для Селфі передбачена 32 МП камера, що розмістилася в круглому вирізі в лівому верхньому кутку екрану. Дисплей тут теж на високому рівні. Це 6.43-дюймова панель Fluid AMOLED з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів і частотою розгортки 90 Гц. Сканер відбитків пальців захований під екраном. Зазвичай виробник викор...истовує в своїх гаджетах процесори Qualcomm, але OnePlus Nord2 отримав MediaTek Dimensity 1200. Це рішення досить вдале, так як чип по продуктивності можна порівняти зі Snapdragon 865 і Snapdragon 870. Заявлена підтримка 5G, Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.2. Звичайно, не обійшлося без NFC, а ось слота для карти пам'яті і 3.5 мм роз'єму, на жаль, немає. Зате є стереодинаміки, які нечасто зустрінеш у представників середнього цінового сегмента. Нарешті, ще однією перевагою моделі став акумулятор ємністю 4500 мАгод з швидкою зарядкою потужністю 65 Вт. Вона здатна повністю зарядити сіла батарею всього за 30 хвилин. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OnePlus Nord 2T 5G 128GB/8GB - Grey Shadow | 1 149 zł |
Smartfon Oneplus Nord 2T, 5G, 8/128 GB, szary | 1 623 zł |
OnePlus Nord 2T 5G 128GB/8GB - Jade Fog | 1 149 zł |
Smartfon Oneplus Nord 2T, 5G, 8/128 GB, szary | 1 411 zł |
Smartfon Oneplus Nord 2T, 5G, 8/128 GB, zielony | 1 441 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!