Ціни на зволожувач повітря Noveen UH116
Фото 4 | від 94 до 201 zł Призначення: зволожувач; ультразвукове; Площа зволоження (м²): 35; Стерилізація: регулювання продуктивності; таймер; Управління: механічне; Безперервна робота (год): 12; Витрата води (мл/год): 360; Потужність (Вт): 24; Джерело живлення: електромережа; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nabiurkowy N'oveen UH115 biały AGDM-NAW-NVEN-005Nawilżacz powietrza UH116 Mint, N'oveen Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza UH116 Mint to propozycja dla tych, którz... щеy cenią sobie funkcjonalność i skuteczność. Urządzenie wyposażone jest w pokrętło podświetlane LED, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w nocy. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Ultradźwiękowa technologia, zapewniająca cichą pracę, pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem także podczas snu. Unikatowe wzornictwo Praca urządzenia do 12 godzin na jednym napełnieniu Duża wydajność – praca do 35m2 Arometerapia – możliwość używania olejków zapachowych Automatyczny wyłącznik ULTRADŹWIĘKOWA TECHNOLOGIA Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom korzystanie z nawilżacza jest przyjemnością także w nocy. Ultradźwiękowa technologia zapewnia komfort cichej pracy. PODŚWIETLENIE POKRĘTŁA LED Pokrętło z delikatnym niebieskim podświetleniem LED poprawia widoczność w przypadku pracy urządzenia w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy. Zapewnia także lepsze odczucia estetyczne. AUTOMATYCZNE WYŁĄCZENIE PRZY BRAKU WODY To gwarancja bezpieczeństwa. Nawilżacz sam kontroluje stan wody w pojemniku i zatrzymuje pracę w odpowiednim momencie. REGULACJA SIŁY WYLOTU MGIEŁKI Sam decydujesz, jakiej intensywności nawilżenia chcesz. Regulacja siły wyrzutu mgiełki pozwala dostosować pracę nawilżacza do własnych potrzeb. NIEPRZERWANA PRACA DO 12 GODZIN Zastosowanie zbiornika na wodę o pojemności 3.5L oraz technologii ultradźwiękowej zapewnia nieprzerwaną pracę nawilżacza do 12 godzin. AROMATERAPIA OLEJKAMI ZAPACHOWYMI Możesz dozować olejki zapachowe, które wspomagają leczenie chorób górnych dróg oddechowych, a także pomagają w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Jak działa nawilżacz ultradźwiękowy? Nawilżacz ultradźwiękowy wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%. Budowa nawilżacza ultradźwiękoweg Komputronik.plПоскаржитись | 99 zł |
Nawilżacz powietrza Noveen UH115 Biały | 94 zł |
Nawilżacz powietrza Noveen UH116 mint, ultradźwiękowyUltradźwiękowy nawilżacz powietrza UH116 Mint to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i skuteczno... щеść. Urządzenie wyposażone jest w pokrętło podświetlane LED, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w nocy. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Ultradźwiękowa technologia, zapewniająca cichą pracę, pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem także podczas snu. Biedronka HomeДоставка: по Польщі Поскаржитись | 109 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy NOVEEN UH116Nawilżacz powietrza NOVEEN UH116 Odpowiednio dobrany nawilżacz utrzyma prawidłową wilgotność w pomieszczeniu. Jest... щеto szczególnie ważne w sezonie grzewczym. ... EmpikПоскаржитись | 104 zł |
1 szt. PS NOVEEN Nawilżacz UH116. | 201 zł |
Nawilżacz powietrza NOVEEN UH115 białyNawilżacz powietrza N'oveen UH115 Komfort zdrowego oddychania Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza N'oveen UH115 to p... щеropozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i skuteczność. Urządzenie wyposażone jest w pokrętło podświetlane LED, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w nocy. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Ultradźwiękowa technologia, zapewniająca cichą pracę, pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem także podczas snu. Ultradźwiękowa technologia Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom korzystanie z nawilżacza N'ovenn UH115 jest przyjemnością także w nocy. Ultradźwiękowa technologia zapewnia komfort cichej pracy. Pokrętło z delikatnym niebieskim podświetleniem LED poprawia widoczność w przypadku pracy urządzenia w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy. Zapewnia także lepsze odczucia estetyczne. Regulacja siły wylotu mgiełki Sam decydujesz, jakiej intensywności nawilżenia chcesz. Regulacja siły wyrzutu mgiełki pozwala dostosować pracę nawilżacza N'ovenn UH115 do własnych potrzeb. Nawilżacz sam kontroluje stan wody w pojemniku i zatrzymuje pracę w odpowiednim momencie. Możesz dozować olejki zapachowe, które wspomagają leczenie chorób górnych dróg oddechowych, a także pomagają w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Jak działa nawilżacz ultradźwiękowy? Nawilżacz ultradźwiękowy N'ovenn UH115 wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%. Vobis.plПоскаржитись | 102 zł |
Nabiurkowy N'oveen UH116 biało-zielony AGDM-NAW-NVEN-004Nawilżacz powietrza UH116 Mint, N'oveen Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza UH116 Mint to propozycja dla tych, którz... щеy cenią sobie funkcjonalność i skuteczność. Urządzenie wyposażone jest w pokrętło podświetlane LED, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w nocy. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Ultradźwiękowa technologia, zapewniająca cichą pracę, pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem także podczas snu. Unikatowe wzornictwo Praca urządzenia do 12 godzin na jednym napełnieniu Duża wydajność – praca do 35m2 Arometerapia – możliwość używania olejków zapachowych Automatyczny wyłącznik ULTRADŹWIĘKOWA TECHNOLOGIA Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom korzystanie z nawilżacza jest przyjemnością także w nocy. Ultradźwiękowa technologia zapewnia komfort cichej pracy. PODŚWIETLENIE POKRĘTŁA LED Pokrętło z delikatnym niebieskim podświetleniem LED poprawia widoczność w przypadku pracy urządzenia w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy. Zapewnia także lepsze odczucia estetyczne. AUTOMATYCZNE WYŁĄCZENIE PRZY BRAKU WODY To gwarancja bezpieczeństwa. Nawilżacz sam kontroluje stan wody w pojemniku i zatrzymuje pracę w odpowiednim momencie. REGULACJA SIŁY WYLOTU MGIEŁKI Sam decydujesz, jakiej intensywności nawilżenia chcesz. Regulacja siły wyrzutu mgiełki pozwala dostosować pracę nawilżacza do własnych potrzeb. NIEPRZERWANA PRACA DO 12 GODZIN Zastosowanie zbiornika na wodę o pojemności 3.5L oraz technologii ultradźwiękowej zapewnia nieprzerwaną pracę nawilżacza do 12 godzin. AROMATERAPIA OLEJKAMI ZAPACHOWYMI Możesz dozować olejki zapachowe, które wspomagają leczenie chorób górnych dróg oddechowych, a także pomagają w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Jak działa nawilżacz ultradźwiękowy? Nawilżacz ultradźwiękowy wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%. Budowa nawilżacza ultradźwiękoweg Komputronik.plПоскаржитись | 101 zł |
Nawilżacz powietrza Noveen UH115 white, ultradźwiękowyUltradźwiękowy nawilżacz powietrza UH115 White to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i skuteczn... щеość. Urządzenie wyposażone jest w pokrętło podświetlane LED, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w nocy. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Ultradźwiękowa technologia, zapewniająca cichą pracę, pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem także podczas snu. Biedronka HomeДоставка: по Польщі Поскаржитись | 109 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy NOVEEN UH115Nawilżacz powietrza NOVEEN UH115 Odpowiednio dobrany nawilżacz utrzyma prawidłową wilgotność w pomieszczeniu. Jest... щеto szczególnie ważne w sezonie grzewczym. ... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Nawilżacz powietrza N'oveen UH116 miętowy UH 116Nawilżacz powietrza N'oveen UH116 Komfort zdrowego oddychania Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza N'oveen UH116 to p... щеropozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i skuteczność. Urządzenie wyposażone jest w pokrętło podświetlane LED, co zapewnia lepszą widoczność podczas pracy w nocy. Niewielki rozmiar i atrakcyjny wygląd sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Ultradźwiękowa technologia, zapewniająca cichą pracę, pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem także podczas snu. Ultradźwiękowa technologia Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom korzystanie z nawilżacza N'ovenn UH116 jest przyjemnością także w nocy. Ultradźwiękowa technologia zapewnia komfort cichej pracy. Pokrętło z delikatnym niebieskim podświetleniem LED poprawia widoczność w przypadku pracy urządzenia w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy. Zapewnia także lepsze odczucia estetyczne. Regulacja siły wylotu mgiełki Sam decydujesz, jakiej intensywności nawilżenia chcesz. Regulacja siły wyrzutu mgiełki pozwala dostosować pracę nawilżacza N'ovenn UH116 do własnych potrzeb. Nawilżacz sam kontroluje stan wody w pojemniku i zatrzymuje pracę w odpowiednim momencie. Możesz dozować olejki zapachowe, które wspomagają leczenie chorób górnych dróg oddechowych, a także pomagają w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Jak działa nawilżacz ultradźwiękowy? Nawilżacz ultradźwiękowy N'ovenn UH116 wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%. Vobis.plПоскаржитись | 102 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!