Ціни на самокат NILS Extreme HM2160
від 170 до 235 zł Зручний у використанні та порівняно недорогий міський самокат, який може похвалитися відмінним поєднанням привабливого дизайну, надійності та функціональності. Модель була представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником як рішення для користувачів у віковій категорії від 5 років. Але з максимальним допустимим навантаженням на рівні 100 кг, цей самокат забезпечує надійне та безпечне пересування навіть для багатьох дорослих. Спроєктований як двоколісний самокат, NILS Extreme HM2160 має високий рівень маневреності та стабільності. Алюмінієве кермо та дека забезпечують легкість конструкції, а також довговічність у використанні. Система хомута з 2 болтів гарантує надійне кріплення та додаткову безпеку. Діаметр передніх та задніх коліс становить 14.5 см, а жорсткість коліс 82A заб...езпечує гладкий та комфортний рух на різних поверхнях. Поліуретанові колеса та підшипники ABEC 7 дозволяють ковзати без зусиль та з мінімальним опором. Функціональність цього самокату доповнена низкою зручних особливостей. Так, виріб легко і просто складається, що робить його компактним та зручним для зберігання та перенесення. Регулювання висоти керма дозволяє адаптувати його до зростання користувача для підвищення зручності експлуатації. Амортизація забезпечує комфортнішу поїздку, а підставка додає зручності при паркуванні. З максимальною висотою 86 см та розмірами деки 48x10 см, цей самокат підходить для дітей різного віку. Вага самокату складає 4.2 кг. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HM2160 BLACK-MINT HULAJNOGA NILS EXTREME 16-50-413 | 176 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM2160 Niebiesko-czarny | 189 zł |
Hulajnoga miejska NILS EXTREME HM2160 BLACK-MINT | 209 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM2160 Niebiesko-czarny | 170 zł |
NILS eXtreme Hulajnoga miejska NILS EXTREME HM2160 BLACK-MINT | 202 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM2160 Niebieski (16-50-413) | 170 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM2160 - Czarno-miętowa | 190 zł |
Nils Extreme Hm2160 Scooter Posrebrzany 16-50-413 | 235 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM2160 | 199 zł |
NILS, Hulajnoga Miejska Klasyczna Regulowana 145 mm | 219 zł |
HM2160 BLACK-MINT HULAJNOGA NILS EXTREME | 199 zł |
HM2160 BLACK-MINT HULAJNOGA NILS EXTREME | 192 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!