Ціни на самокат NILS Extreme HM210
Фото 12 | від 198 до 330 zł Надійний і стильний двоколісний міський самокат зі складною конструкцією та зручним ремінцем для перенесення у складеному стані. Модель була представлена на ринку компанією NILS у 2022 році та позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. Конструкція цього самокату була ретельно розроблена, щоб задовольнити потреби різних вікових груп від 5 років. При цьому максимальне припустиме навантаження становить 100 кг. Таким чином, незалежно від віку та ваги користувачів, самокат NILS Extreme HM210 готовий запропонувати захоплююче катання та надійність протягом багатьох років. Двоколісна конструкція з колесами діаметром 20 см забезпечує чудову маневреність та стійкість під час катання. Поліуретанові колеса з жорсткістю 82A та підшипниками ABEC 7 гарантують відмінне зчеплення з дорогою та в...ідмінний накат. Система амортизації дозволяє поглинати удари та вібрації під час руху по нерівностях дороги, що значно підвищує комфортність катання та знижує навантаження на суглоби та хребет. Складна конструкція робить виріб максимально зручним для перевезення та зберігання. Тепер ви можете легко взяти свій самокат із собою в поїздки та на відпочинок, що робить його чудовим супутником для активного способу життя. Регулювання висоти керма дозволяє налаштувати його під оптимальний рівень для кожного користувача, забезпечуючи правильну ергономіку та комфортне катання. Максимальна висота керма – 98 см, а футспейс – 32 см, забезпечують зручну посадку та катання як для підлітків, так і для дорослих. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HM210 GRAY HULAJNOGA Z PASEM NILS EXTREME 16-50-090 | 198 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM210 Czarno-srebrny | 212 zł |
Hulajnoga 200mm Nils HM210 silver 210 mm | 330 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM210 Czarno-srebrny | 212 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM210 Szary (16-50-090) | 198 zł |
Hulajnoga z pasem Nils Extreme HM210 szara | 219 zł |
NILS, Hulajnoga Nils HM210, r.200 mm | 214 zł |
HM210 GRAY HULAJNOGA Z PASEM NILS EXTREME | 219 zł |
Hulajnoga 200mm Nils HM210 | 330 zł |
HM210 GRAY HULAJNOGA Z PASEM NILS EXTREME | 210 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!