Ціни на самокат NILS Extreme HM0107 (16-50-418)
Фото 10 | від 196 до 293 zł Тип: самокат; Макс. навантаження (кг): 100; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: алюміній; Хомут: 2 болти; Жорсткість коліс: 82A; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ручне і ножне; складаний; регулювання висоти керма; підставка; Декххх (см): 33.5х11.5 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nils Extreme Hulajnoga Hilal kolor biało-pomarańczowy 5907695539998 | 293 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM0107 Biało-pomarańczowy | 196 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM0107 Różowy (16-50-418) | 196 zł |
Hm0107 White-pink Hulajnoga Nils Extreme | 196 zł |
HM0107 WHITE-ORANGE HULAJNOGA NILS EXTREME | 199 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM0107 Biało-różowy | 200 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM0107 Pomarańczowy (16-50-417) | 196 zł |
Hm0107 White-orange Hulajnoga Nils Extreme | 219 zł |
HULAJNOGA HM0107 WHITE-ORANGE NILS EXTREME | 219 zł |
HULAJNOGA HM0107 WHITE-PINK NILS EXTREME | 219 zł |
HM0107 WHITE-ORANGE HULAJNOGA NILS EXTREME | 210 zł |
HM0107 WHITE-PINK HULAJNOGA NILS EXTREME | 210 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!