Ціни на самокат NILS Extreme HL-776
Фото 3 | від 110 до 225 zł Порівняно недорогий класичний дитячий двоколісний самокат, який може стати надійним супутником для користувачів у віковій категорії від 5 років, що надає можливість активно проводити час на свіжому повітрі. Цей самокат розроблений з урахуванням потреб дітей та має ряд характеристик, які зробили його популярним серед юних любителів активного способу життя. Так, з двома колесами та класичним кермом, самокат NILS Extreme HL-776 забезпечує необхідну стійкість та комфорт в керуванні. Він може витримувати максимальне навантаження до 60 кг. Дека з алюмінію надає самокату необхідної міцності та легкості, роблячи його ідеальним для тривалих поїздок та активних ігор. Діаметр передніх і задніх коліс складає 13 см, самі колеса виготовлені з поліуретану, що забезпечує плавне та тихе катання навіть нері...вною дорогою. Підшипники класу ABEC 7 гарантують плавний і легкий рух, а ніжне заднє гальмо дає дитині повний контроль над швидкістю. Самокат можна легко складати для зручного транспортування або зберігання, а регулювання висоти керма дозволяє підлаштувати його під індивідуальні потреби дитини. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HL776 PINK-BLUE HULAJNOGA NILS EXTREME HL776 | 120 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HL-776 | 110 zł |
Nils Hulajnoga Miejska Regulowana Dla Dzieci Led | 119 zł |
Hulajnoga dziecięca Nils Extreme HL776 | 120 zł |
Nils Extreme, Hulajnoga, HL-776, Czarna | 119 zł |
HL776 PINK HULAJNOGA NILS EXTREME | 119 zł |
Skuter składany dla dzieci i młodzieży HL-776 Nils Extreme HL776 | 225 zł |
Nils Extreme, Hulajnoga dziecięca, 2-kołowa, LED HL-776 | 120 zł |
NILS, Hulajnoga Miejska Klasyczna dla dzieci LED | 114 zł |
NILS Hulajnoga Miejska Klasyczna Dla Dzieci LED | 119 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!