Ціни на самокат NILS Extreme HD505
від 96 до 120 zł Тип: самокат; Макс. навантаження (кг): 50; Вік, від (років): 4; К-ть коліс: 2-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: алюміній; Жорсткість коліс: 82A; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; складаний; регулювання висоти керма; підсвітка колес / деки в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nils Extreme Hulajnoga dla dzieci młodzieży i dorosłych hulajnoga dla dzieHulajnoga – stworzona dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki temu możesz spędzać czas wolny w inter... щеesujący sposób, a ponadto mieć pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję. Hulajnoga jest przeznaczona dla dorosłych, młodzieży i dzieci, na każdym etapie postępu
Jakość – do produkcji hulajnogi użyto wysokiej jakości stali i aluminium, dzięki czemu jest ona bardzo trwała i będzie Ci służyć przez długi czas! Zastosowane łożyska ABEC5 zapewniają spokojną i równomierną jazdę, również w trudnych warunkach. Koła z poliuretanu są odporne na ścieranie i zapewniają dobrą amortyzację podczas jazdy
Wszechstronnoś Amazon.plПоскаржитись | 96 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HD505 RóżowyHulajnoga HD505 Nils Extreme przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design i ł... щеatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach. Electro.plПоскаржитись | 99 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HD505 RóżowyHulajnoga HD505 Nils Extreme przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design i ł... щеatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach.... Avans.plПоскаржитись | 99 zł |
Nils Extreme Hd505 Scooter Posrebrzany 16-50-315Dane techniczne:Szcz XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 119 zł |
HD505 MINT HULAJNOGA NILS EXTREME Koła LED świecące HD505 Nils Extreme to hulajnoga przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny des... щеign i łatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach. Stabilna konstrukcja Konstrukcja została wykonana ze stali i aluminium, dzięki czemu hulajnoga jest bardzo lekka oraz wytrzymała. Pozwoli to na użytkowanie sprzętu przez bardzo długi czas. Kierownica natomiast wyposażona jest w uchwyty pokryte pianką, która zapewnia pewny chwyt oraz nie powoduje otarć. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się jazdą przez długie godziny. Funkcjonalność Regulacja kierownicy pozwoli na dopasowanie jej wysokości do wzrostu użytkownika. HD505 posiada koła PU o wielkości 120mm, co pozwala na sprawne manewrowanie hulajnogą i łatwiejsze pokonywanie nierówności. Dodatkowym atutem są wbudowane diody LED, które rozświetlają koła w czasie jazdy, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. W konsekwencji użytkownik jest lepiej widoczny na chodniku czy przejściu dla pieszych, zwłaszcza przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Jest to również element, dzięki któremu można wyróżnić się na drodze. Łatwość składania Hulajnoga posiada opcję szybkiego i łatwego składania. Wystarczy pociągnąć jedną dźwignię i gotowe. Dodatkowo składają się również uchwyty na kierownicy, jest to duże udogodnienie podczas transportu. Specyfikacja: Materiał: Aluminium, Stal, PP Rodzaj materiału na podeście: Aluminium Łożyska: ABEC5 / Karbon Kółka: 120 mm/82A Składana: tak Wymiary po rozłożeniu: Długość: 65 cm Szerokość: 32,5 cm Wysokość: 69-79 cm Wymiary po złożeniu: Długość: 61 cm Szerokość: 10 cm Wysokość 20,5 cm Wymiary podestu: Długość: 35 cm Szerokość: 9,4 cm Maksymalna waga użytkownika: 50kg Waga produktu: 2,3 kg Erli.plПоскаржитись | 99 zł |
NILS eXtreme Hulajnoga miejska NILS EXTREME HD505 PINKDługość po rozłożeniu: 65 cmDługość po złożeniu: 61 cmDługość podstawy: 35 cmEAN: 5907695597394Gw Akces-markt.plПоскаржитись | 112 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HD505 RóżowyHulajnoga HD505 Nils Extreme przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design i ł... щеatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 99 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HD505 Turkusowy (16-50-315 ) | 99 zł |
NILS Hulajnoga Miejska Dla Dzieci Koła 120 mm LEDHulajnoga NILS EXTREME HD505 Nils Extreme to hulajnoga przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą... щеjest nowoczesny design i łatwość właściwoś... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HD505 MiętowyHulajnoga HD505 Nils Extreme przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design i ł... щеatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach. Electro.plПоскаржитись | 96 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HD505 MiętowyHulajnoga HD505 Nils Extreme przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design i ł... щеatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach.... Avans.plПоскаржитись | 96 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HD505 MiętowyHulajnoga HD505 Nils Extreme przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą jest nowoczesny design i ł... щеatwość właściwości jezdne, świetnie sprawdzi się zarówno do rekreacyjnej jazdy po asfalcie, na betonowych nawierzchniach oraz wybrukowanych chodnikach.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 96 zł |
Nils Extreme Hd505 Scooter Różowy 16-50-316Dane techniczne:Szcz XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 120 zł |
Hulajnoga dla Dziewczynki Dzieci SKŁADANA Miejska Różowa Świecące KÓŁKA L Hulajnoga Składana ze świecącymi kółkami Nils Extreme Przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zalet... щеą jest nowoczesny design. Najważniejsze cechy: Aluminiowy podest Świecące Kauczukowe kółka o wymiarze 120 mm Łożyska ABEC5 / Karbon Możliwość złożenia Regulacja wysokości kierownicy 69-79 cm Maksymalna waga użytkownika 50 kg Specyfikacja ✅Wymiary po rozłożeniu: Długość: 65 cm Szerokość: 32,5 cm Wysokość: 69-79 cm ✅Wymiary po złożeniu: Długość: 61 cm Szerokość: 10 cm Wysokość 20,5 cm ✅Wymiary podestu: Długość: 35 cm Szerokość: 9,4 cm ✅Dane techniczne Materiał: Aluminium, Stal, PP Rodzaj materiału na podeście: Aluminium Łożyska: ABEC5 / Karbon Kółka: 120 mm/82A Składana: Tak (szybkie i łatwe składanie) Maksymalna waga użytkownika: 50 kg Uchwyty: Pokryte pianką, składane Kółka: Świecą podczas jazdy Waga produktu: 2,3 kg Hulajnoga HD505 Nils Extreme ✅Stabilna konstrukcja Konstrukcja została wykonana ze stali i aluminium, dzięki czemu hulajnoga jest bardzo lekka oraz wytrzymała. Pozwoli to na użytkowanie sprzętu przez bardzo długi czas. Kierownica natomiast wyposażona jest w uchwyty pokryte pianką, która zapewnia pewny chwyt oraz nie powoduje otarć. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się jazdą przez długie godziny. ✅Łatwość składania Hulajnoga posiada opcję szybkiego i łatwego składania. Wystarczy pociągnąć jedną dźwignię i gotowe. Dodatkowo składają się również uchwyty na kierownicy, jest to duże udogodnienie podczas transportu. ✅Funkcjonalność Regulacja kierownicy pozwoli na dopasowanie jej wysokości do wzrostu użytkownika. HD505 posiada koła PU o wielkości 120mm, co pozwala na sprawne manewrowanie hulajnogą i łatwiejsze pokonywanie nierówności. Dodatkowym atutem są wbudowane diody LED, które rozświetlają koła w czasie jazdy, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. W konsekwencji użytkownik jest lepiej widoczny na chodniku czy przejściu dla pieszych, zwłaszcza przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Jest to również element, dzięki któremu można wyróżnić się na drodze. Erli.plПоскаржитись | 98 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HD505 Różowy | 99 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HD505 Różowy (16-50-316 ) | 96 zł |
NILS Hulajnoga Miejska Klasyczne Dla Dzieci Koła 120 mmHulajnoga NILS EXTREME HD505 Nils Extreme to hulajnoga przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jej niewątpliwą zaletą... щеjest nowoczesny design i łatwość właściwoś... EmpikПоскаржитись | 99 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!