Ціни на самокат NILS Extreme HD114
Фото 9 | від 130 до 180 zł Порівняно недорогий двоколісний самокат із конструкцією, що складається, представлений на ринку в 2022 році. Ця модель може бути хорошим вибором для дітей у віковій категорії починаючи з 4 років. Пристрій може похвалитися характеристиками, спеціально розробленими для комфорту, безпеки та задоволення під час катання. Так, максимальне допустиме навантаження на самокат NILS Extreme HD114 складає 50 кг, у зв'язку з чим він підходить швидше для дітей та підлітків. Складаний дизайн робить його легким у транспортуванні та зручним у зберіганні. Класичне кермо з регулюванням висоти дозволяє підлаштувати самокат під зростання та переваги дитини. Дека з алюмінію забезпечує легку вагу та необхідну міцність, забезпечуючи безпеку навіть під час інтенсивного руху. Колеса діаметром 14.5 см і з жорсткі...стю 82A забезпечує плавне та практично безшумне катання. З ножним заднім гальмом діти зможуть легко та безпечно контролювати швидкість та гальмувати у будь-який момент. Цей самокат має всі основні характеристики для впевненого і безпечного катання, а його максимальна висота 88 см і розмір деки 31.5x10 см роблять його комфортним і придатним для дітей різних розмірів і віків. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HD114 GREEN HULAJNOGA NILS EXTREME HD114 | 149 zł |
Hulajnoga dla dzieci NILS EXTREME HD114 Zielony | 149 zł |
Hulajnoga Nils HD114 Pink 145mm | 145 zł |
Hulajnoga dla dzieci NILS EXTREME HD114 Różowy | 130 zł |
Nils Hulajnoga Miejska Składana Dla Dzieci 145 mm | 130 zł |
Hulajnoga dziecięca Nils Extreme HD114 | 149 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga Hd114, różowy | 180 zł |
Hulajnoga dziecięca Nils Extreme HD114 | 149 zł |
Hulajnoga dla dzieci NILS EXTREME HD114 Zielony | 130 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga Hd114, zielony | 149 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!