Ціни на Nilfisk MC 3C-150/660 XT 230/1/50/16 EU (107146380)
Фото 7 | від 5 093 до 6 057 zł Макс. тиск (бар): 150; Потужність (Вт): 3500; Витрата води (л/год): 660; Температура води на вході: 60; Довжина шланга ВД (м): 15; Насадки: універсальна 3 в 1; насадка-піногенератор; намотування шланга ВТ: барабан для шлангу ВТ; забір води з ємності; захист від перегріву; Джерело живлення: електромережа (230 В) |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk MC 3C-150/660 XT 230/1/50/16 EU Kompaktowy Prąd elektryczny 660l/h | 5 988 zł |
Myjka ciśnieniowa Nilfisk NILFISK Myjka ciśnieniowa/bęben MC C-150/660X-EU | 6 057 zł |
Myjka ciśnieniowa zimnowodna Nilfisk MC 3C-150/660 XT 107146380 | 5 243 zł |
NILFISK Myjka ciśnieniowa/bębe | 5 339 zł |
NILFISK Myjka ciśnieniowa/bęben MC C-150/660X-EU | 5 128 zł |
NILFISK Myjka ciśnieniowa/bęben MC C-150/660X-EU | 5 093 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!