Ціни на фотоапарат Nikon Z5 body
Відео 48Фото 11 | від 4 999 до 8 044 zł Беззеркальная камера з повнокадрової ескадрильї фотоапаратів Nikon, яка пропонується в якості моделі базового рівня. Nikon Z5 body покладається на 24 МП сенсор зображення без зворотного засвічення і з бортовою системою матричної стабілізації, яка забезпечує виграш до 5 ступенів експозиції під час зйомки в умовах недостатньої освітленості кадру. Також всередині бездзеркалки встановлений швидкий процесор обробки зображень EXPEED 6. Під його командуванням досягається скорострільність в режимі серійної фотозйомки на рівні близько 4.5 к/с. Відеоряд пишеться на камеру в роздільній здатності аж до 4К (3840х2160 пікселів) при 30 к/с. Єдине «але» — кроп-фактор зображення 1.75 х в режимі ультрависокої роздільної здатності. Ролики в FullHD записуються зі всієї площини матриці з кадровою частотою до 6...0 к/с. Оператору доступні входи для підключення навушників і зовнішнього мікрофону. 273-точкова система автофокусування наводиться на різкість по очах людей і мордахам тварин. Бездзеркалка володіє поворотним екраном 3.2-дюймової розмірності по діагоналі з сенсорним управлінням, OLED-видошукач високої роздільної здатності, здвоєним SD-слотом, підтримкою стандарту UHS-II, великим переліком бездротових комунікацій. У комплектації «body» камера поставляється без оптики, тобто у вигляді голої «тушки» фотоапарата. |
24-50 ммbody |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezlusterkowiec Nikon Z 5 Korpus AF-NIK-0035 | 7 187 zł |
Nikon Z5 -kup taniej 500 zł z kodem NIKMEGA500 (w magazynie!) - Dostawa GR | 5 799 zł |
Bezlusterkowiec Nikon Z5 - cena zawiera Natychmiastowy Rabat 1410 zł |W ze | 4 999 zł |
Nikon Z5 body + Kingston 64GB gratis Raty 0 | 5 239 zł |
NIKON Z5 BODY - CENA UWZGLĘDNIA NATYCHMIASTOWY RABAT NIKON / WYSYŁKA GRATI | 5 095 zł |
Aparat cyfrowy Nikon Z5 body | (w magazynie) + voucher 200 zł na drukarki | 5 089 zł |
NIKON Z5 + 24-70 F/4 S - CENA UWZGLĘDNIA NATYCHMIASTOWY RABAT NIKON / WYSY | 7 415 zł |
NIKON Z5 + Z 24-200mm f/4-6.3 VR - CENA UWZGLĘDNIA NATYCHMIASTOWY RABAT NI | 8 044 zł |
Nikon Z5 body - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 5 199 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!