Гібридний відеореєстратор
Neoline X-COP 9300
Відео 3Фото 12 | від 1 469 до 1 599 zł Прогресивне комбо-пристрій, що поєднує під одним крилом функції відеофіксатора дорожньої обстановки і сигнатурного радар-детектора. Модель виконана в корпусі поздовжньої форми з невеликим розширенням ближче до задньої частини під потреби 2-дюймового екрану. На дорожню обстановку девайс дивиться «оком» об'єктива з кутом поля зору порядку 135°, що дозволяє захопити в кадр 3-4 смуги руху та узбіччя. Відеореєстратор записує FullHD-відео з чіткою промальовуванням номерних знаків незалежно від часу доби. На виручку в сутінках і при сильних перепадах освітлення приходить технологія розширеного динамічного діапазону WDR. З боку водія в корпусі Neoline X-COP 9300 видніється вищезгаданий дисплей, на який виводиться потокове зображення з камери, показники поточної і дозволеної швидкості руху на д...ілянці, активні діапазони радар-детекції. В режимі паркування автореєстратор відключає всі індикатори і автоматично включає запис при виявленні руху в кадрі. Модель розпізнає карти пам'яті microSD об'ємом до 128 ГБ. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NEOLINE X-COP 9300s - rejestrator wideo Full HD z wykrywaczem radarów ante | 1 469 zł |
NEOLINE Wideorejestrator NEOLINE X-COP 9300S Czarny | 1 469 zł |
Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S wykrywacz radarów | 1 599 zł |
Wideorejestrator Neoline X-COP 9300S wykrywacz radarów - GPS | 1 599 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!