Ціни на цап Musical Fidelity MX-DAC
Відео 7Фото 6 | від 2 797 до 3 012 zł Тип: ЦАП; Кількість каналів (шт): 2; ЦАП: Burr-Brown PCM1795; Розрядність (біт): 32; Частота дискретизації (кГц): 192; Діапазон частот (Гц): 2 – 40000; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 115; Функції: підтримка DSD; коаксіальний S/P-DIF; оптичний; USB B; RCA; XLR; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Musical Fidelity MX-DAC przetwornik D/A DSD MX DAC | 3 012 zł |
Musical Fidelity MX DAC czarny 026984 | 2 797 zł |
MUSICAL FIDELITY MX-DAC Audiophile D/A Wandler schwarz 4332724689 | 3 012 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!