Ціни на холодильник MPM 81-CJH-24 чорний
| від 699 zł Загальний об'єм (л): 82; Кількість камер: 1; Функції: перевішування дверей; Об'єм холодильника (л): 75; Авторозморожування; Морозилка: зверху; Об'єм морозилки (л): 7; Температура морозилки: -18 °C; Клас гучності: C; Рівень шуму (дБ): 38; Габарити (см): 84.2x47.5x44.8; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Lodówka MPM 81-CJH-24 E 84cm CzarnaLodówka jednodrzwiowa o szerokości 48 cm, pojemności komory schładzania 75 l i mrożącej 7 l, sterowana mechanicznie. Electro.plПоскаржитись | 699 zł | | |
|
| Lodówka MPM 81-CJH-24 E 84cm CzarnaLodówka jednodrzwiowa o szerokości 48 cm, pojemności komory schładzania 75 l i mrożącej 7 l, sterowana mechanicznie.... Avans.plПоскаржитись | 699 zł | | |
|
| Lodówka MPM 81-CJH-24 E 84cm CzarnaLodówka jednodrzwiowa o szerokości 48 cm, pojemności komory schładzania 75 l i mrożącej 7 l, sterowana mechanicznie.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 699 zł | | |
|
| MPM 81-CJH-24/E 84cm CzarnySystem automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;System No Frost:nie;Bezszronowa (No Frost):brak;Zdolność przecho... щеwywania w razie awarii:12 h;Dodatkowe informacje:oświetlenie ledowe;Kolor:czarny;Dystrybutor wody:nie;Dystrybutor wody:nie;Gwarancja producenta:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst:0;Interoperacyjność 4 - link Google Play:0;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:0;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:0;Klasa energetyczna:E;Klasa klimatyczna:N, ST;Klasa zamrażarki:***;Kolor urządzenia:czarny;Kolor / materiał boków:czarny;Kolor / materiał drzwi:czarny;Komora świeżości:nie;Kompresor inverter:nie;Licowane drzwi:nie;Ilość agregatów:1;Liczba drzwi:jednodrzwiowe;Liczba pojemników:0;Liczba półek:2;Ilość termostatów:1;Lodówki podblatowe:tak;Mini barek:nie;Podwójne drzwi chłodziarki:nie;Pojemność użytkowa chłodziarki:do 100 litrów;Pojemność użytkowa chłodziarki:75 l;Pojemność użytkowa zamrażarki:do 19 litrów;Pojemność użytkowa zamrażarki:7 l;Położenie zamrażarki:wewnątrz;Powłoka odporna na ślady palców:nie;Poziom hałasu:38 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:38 dB;Możliwość regulacji wysokości półek:tak;Roczne zużycie energii - nowe:125 kWh;Rodzaj etykiety:nowa;Spersonalizowany design:nie;Rozmrażanie w chłodziarce:ręczny;Rozmrażanie w zamrażarce:ręczny;Sterowanie:mechaniczne;Automatyczne odszranianie chłodziarki:tak;Automatyczne rozmrażanie zamrażarki:nie;Szuflada z kontrolą wilgotności:nie;Funkcja szybkiego chłodzenia:nie;Funkcja szybkiego zamrażania:nie;Głębokość:45 cm;Szerokość:48 cm;Wysokość:84 cm;Wymuszona cyrkulacja powietrza :nie;Wyposażenie:1 półka szklana;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyświetlacz:nie;Wyświetlacz:nie;Wydajność zamrażania:6,5 kg/24h;Zamienna strona zawiasów drzwi:tak;Zamienna strona zawiasów drzwi:tak OleOle.plПоскаржитись | 699 zł | | |
|
| MPM 81-CJH-24/E 84cm CzarnyAutomatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezszronowa (No Frost):nie;Bezszronowa (No Frost):brak;Czas utrzymania tem... щеperatury w przypadku braku zasilania:12 h;Dodatkowe informacje:oświetlenie ledowe;Kolor:czarny;Dystrybutor wody:nie;Dystrybutor wody:nie;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst:0;Interoperacyjność 4 - link Google Play:0;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:0;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:0;Klasa energetyczna:E;Klasa klimatyczna:N, ST;Klasa zamrażarki:***;Kolor:czarny;Kolor / wykończenie boków:czarny;Kolor / wykończenie frontu:czarny;Komora świeżości:nie;Kompresor inverter:nie;Licowane drzwi:nie;Liczba agregatów:1;Liczba drzwi:jednodrzwiowe;Liczba pojemników:0;Liczba półek:2;Liczba termostatów:1;Lodówki podblatowe:tak;Mini barek:nie;Podwójne drzwi chłodziarki:nie;Pojemność użytkowa chłodziarki:do 100 litrów;Pojemność użytkowa chłodziarki:75 l;Pojemność użytkowa zamrażarki:do 19 litrów;Pojemność użytkowa zamrażarki:7 l;Położenie zamrażarki:wewnątrz;Powłoka odporna na ślady palców:nie;Poziom hałasu:38 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:38 dB;Możliwość regulacji wysokości półek:tak;Roczne zużycie energii - nowe:125 kWh;Rodzaj etykiety:nowa;Spersonalizowany design:nie;Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki:ręczny;Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki:ręczny;Sterowanie:mechaniczne;System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki:tak;System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki:nie;Szuflada z kontrolą wilgotności:nie;Szybkie chłodzenie:nie;Szybkie zamrażanie:nie;Głębokość:45 cm;Szerokość:48 cm;Wysokość:84 cm;Wymuszona cyrkulacja powietrza :nie;Wyposażenie:1 półka szklana;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyświetlacz:nie;Wyświetlacz:nie;Zdolność zamrażania:6,5 kg/24h;Zmiana kierunku otwierania drzwi:tak;Zmiana kierunku otwierania drzwi:tak... RTV Euro AGDПоскаржитись | 699 zł | | |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!