Відеореєстратор
MiO MiVue 955W
Відео 7Фото 6 | від 671 до 1 044 zł Тип: відеореєстратор; Спосіб кріплення: на лобове скло; Кріплення до скла: наклейка; Кріплення реєстратора: защібка; Роз'єм живлення: microUSB; Зйомка Quad HD: 2560x1440 пікс 60 к/с; Зйомка Ultra HD (4K): 3840х2160 пікс 30 к/с; G-сенсор; запис звуку; HDR (високий динамічний діапазон) в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mio MiVue kamera samochodowa 955 W rozdzielczość 4K Ultra HD i 25 K HDR za✔️ Doskonała ostrość obrazu – absolutnie ostre obrazy i żywe kolory dzięki naszej najwyższej jakości kamerze rozdzi... щеelczej 4K Ultra HD nie stanowią problemu nawet przy słabym oświetleniu.
✔️ Wszystko uchwycone – dzięki obiektywowi szerokokątnemu 140° i krystalicznie czystym nagraniom HDR 2,5 K uchwycisz każdy decydujący szczegół ruchu za pomocą kamery samochodowej. Ręce mogą pozostać przy tym za kierownicą dzięki sterowaniu głosem.
✔️ Wierny strażnik – dzięki bardzo dużemu czujnikowi i trybowi Smart Parking kamery samochodowej uzyskasz zapierające dech w piersiach wyraźne zdjęcia i masz wszystko pod kontrolą.
✔️ Zawsze aktualne – nagrania są zapisywane co sekundę. Zintegrowana szybka sieć Wi-Fi i błyskawiczna transmisja OTA zapewniają całodobowe tworzenie kopii zapasowych na smartfonie w czasie rzeczywistym.
✔️ Pożegnaj się z grzywną – dzięki wbudowanemu trackerowi GPS i dokładnemu alarmowi Speedcam, na przejrzystym wyświetlaczu kamery samochodowej masz ograniczenia prędkości zawsze w zasięgu wzroku. Amazon.plПоскаржитись | 984 zł |
MIO MiVue 955W WIFI SONY Ultra Pixel Sensor 4K KMW-VR-MIO-124Wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 699 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue 955WMiVue™ 955W zapewnia ekstremalną wyrazistość dzięki rozdzielczości 4K. MiVue™ 955W pokazuje dystans oraz czas w sek... щеundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Zintegrowane szybkie Wi-Fi umożliwia błyskawiczną transmisję danych, dzięki czemu pobieranie wideo jest jeszcze szybsze. Zeskanuj kod QR widoczny na MiVue™ 955W, aby łatwo i szybko połączyć się z Wi-Fi za pomocą aplikacji MiVue™ Pro App w jednym kroku. Electro.plПоскаржитись | 699 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue 955WMiVue™ 955W zapewnia ekstremalną wyrazistość dzięki rozdzielczości 4K. MiVue™ 955W pokazuje dystans oraz czas w sek... щеundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Zintegrowane szybkie Wi-Fi umożliwia błyskawiczną transmisję danych, dzięki czemu pobieranie wideo jest jeszcze szybsze. Zeskanuj kod QR widoczny na MiVue™ 955W, aby łatwo i szybko połączyć się z Wi-Fi za pomocą aplikacji MiVue™ Pro App w jednym kroku.... Avans.plПоскаржитись | 699 zł |
No name Kamera samochodowa Mio MiVue 955W 4K, GPS, Wi-Fi, kamera samochodoEAN: 4713264287051Gwarancja: 24 miesięcy gwarancjiKod Producenta: 5415N7040008 Akces-markt.plПоскаржитись | 1 042 zł |
Rejestrator jazdy MIO MIVUE 955W Sony 4K UHD HDR Rejestrator jazdy MIO MIVUE 955W Sony 4K UHD HDR Główne cechy: Mio Sensor Ultra Ekran 2,7" – wyjątkowa ła... щеtwość użycia i intuicyjna obsługa Nagrywanie 2K 1440p z płynnością 60 klatek na sekundę Nagrywanie 4K 2160p z płynnością 30 klatek na sekundę Szeroki rzeczywisty kąt widzenia 140 Szklana optyka z przysłoną F2.0 Wbudowany moduł WIFI Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach Wbudowany moduł GPS 3- Osiowy G-sensor – nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Tryb parkingowy (wymaga Smartbox/PowerB Erli.plПоскаржитись | 671 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue 955W 5415N7040008MiVue™ 955W zapewnia ekstremalną wyrazistość dzięki rozdzielczości 4K. MiVue™ 955W pokazuje dystans oraz czas w sek... щеundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Zintegrowane szybkie Wi-Fi umożliwia błyskawiczną transmisję danych, dzięki czemu pobieranie wideo jest jeszcze szybsze. Zeskanuj kod QR widoczny na MiVue™ 955W, aby łatwo i szybko połączyć się z Wi-Fi za pomocą aplikacji MiVue™ Pro App w jednym kroku.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 699 zł |
Kamera samochodowa MIO MIVUE 955W Sony Starvis 4Kale.pl Поскаржитись | 935 zł |
MIO MiVue 955W car dash camera ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 1 044 zł |
Kamera samochodowa Mio MiVue 955W | Wideorejestratory to nasza specjalizac | 699 zł |
Wideorejestrator Mio MiVue 955W czarnyWideorejestrato Vobis.plПоскаржитись | 699 zł |
Kamera samochodowa Mio MiVue 955W 4K UHD + Karta Pamięci 128GB Promocja ! MiVue™ 955W ✅+ Karta Pamięci 128GB Oferujemy różne karty o różnych pojemnościach staramy się dobierać karty do... щеbrej jakości do każdej jednej danej kamerki. ( Kingstone, Adata, Patriot, GoodRam, SanDisk ) MiVue™ 955W Ekstremalna wyrazistość nagrań 4K z zachowaniem najważnjeszych szczegółów, dodatkowo pełen pakiet profesjonalnych funkcji i ostrzeżeń! Przekrocz swoje oczekiwania: Ekstremalna wyrazistość obrazu 4K 1/1.8” większy sensor Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne dzięki HDR Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości Zintegrowane szybkie Wi-Fi – Natychmiastowe parowanie za pomocą kodu QR Przekrocz swoje oczekiwania: Ekstremalna wyrazistość obrazu 4K Nagrywanie w rozdzielczości 4K 2160P Ultra High Definition MiVue™ 955W zapewnia ekstremalną wyrazistość dzięki rozdzielczości 4K, która to jest czterokrotnie wyższa niż rozdzielczość Full HD. Dzięki nagraniu 4K, każdy szczegół może być powiększony i nadal widoczny, chroniąc Twoje bezpieczeństwo jazdy w doskonały sposób. 1/1.8” większy sensor MiVue™ 955W zapewnia oszałamiającą jakość obrazu wideo dzięki 1/1.8" większy sensor, który jest 1,7 raza większy niż zwykły sensor. W porównaniu z mniejszymi przetwornikami obrazu, 1/1.8" większy sensor zapewnia wyjątkową klarowność obrazu i niezwykle żywe kolory, podczas nagrywania jaśniejszego wideo przy słabym oświetleniu. Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne dzięki HDR - High Dynamic Range 2.5K 1440P/30fps z HDR & Auto HDR Dzięki zastosowaniu funkcji HDR, MiVue™ 955W automatycznie rejestruje wiele klatek z różnymi wartościami ekspozycji, a następnie łączy te klatki, aby utworzyć pojedynczy obraz, który jest zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy, z mniejszą ilością szumów. Tryb 2.5K 1440P/Auto HDR przełącza czujnik obrazu między dniem a nocą, aby uzyskać lepsze wideo. Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości Kalkulacja pozostałego czasu, dystansu oraz sredniej predkosci MiVue™ 955W pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. * Funkcja fotoradarów oraz... Erli.plПоскаржитись | 671 zł |
Mio | MiVue 955W | Car Dash Camera | 4K | GPS | Wi-Fi | Dash cam | Audio r | 1 029 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!