Ціни на wi-fi адаптер MikroTik wAP R (RBwAPR2nD)
Відео 4Фото 2 | від 319 до 599 zł Універсальна бездротова точка доступу, призначена для створення Wi-Fi-покриття з підключенням до глобальної мережі за допомогою вбудованого 4G(LTE)/3G-модема. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання на значній відстані від базових станцій. В умовах слабкого сигналу може успішно застосовуватися разом з двома підключаються 5dBi LTE-антенами (купуються окремо). Сумісна з сім-картами і стільниковими мережами всіх вітчизняних загальнонаціональних операторів. Виконаний у міцному і стильному водостійкому пластиковому корпусі, який може встановлюватися поза приміщень. Крім цього до мережі провайдера може підключатися за допомогою кабельної лінії Fast Ethernet (100 Мбіт/с) або по повітрю. Живлення бездротової точки доступу MikroTik wAP R організовується в...ід окремого комплектного блока або через роз'єм RJ-45 за технологією Power-over-Ethernet (PoE In). Забезпечує створення і стабільну роботу бездротової мережі Wi-Fi стандартів 802.11 b/g/n (діапазон 2,4 ГГц) з підтримкою технології MIMO 2х2 і швидкістю підключення до 300 Мбіт/с (при використанні клієнтів з підтримкою MIMO). Може отримувати живлення від бортової мережі автомобіля і використовуватися для створення мобільного Wi-Fi-покриття. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik wAP R punkt dostępowy WLAN 300 Mbit/s Obsługa PoE Biały | 599 zł |
Mikrotik wAP R 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBwAPR-2nD | 319 zł |
Punkt dostępowy Mikrotik RBWAPR-2ND | 378 zł |
MikroTik wAP R | Punkt dostępowy | RBwAPR-2nD, 2,4GHz, miniPCI-e, 1x RJ45 | 410 zł |
MikroTik wAP R MT RBwAPR-2nD | 358 zł |
Punkt dostępowy Mikrotik RBWAPR-2ND | 338 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name MikroTik wAP R | Punkt dostępowy | RBwAPR-2nD, | 419 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! mikrotik Punkt dostępu WAP R RBWAPR-2ND BOARD CASE - | 345 zł |
Mikrotik wAP R 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBwAPR-2nD | 320 zł |
MikroTik wAP R RBWAPR-2ND | 347 zł |
MIKROTIK WAP R RBWAPR-2ND BOARD WITH CASE | 387 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!