Ціни на самокат Meteor Mex
Фото 13 | від 219 до 400 zł Класичний двоколісний міський самокат з великими колесами, надійною конструкцією та зручним вигнутим кермом. Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у середній ціновий сегмент. Поєднання якісних матеріалів та добре продуманої конструкції робить самокат придатним як для повсякденних поїздок, так і для активних катань. З двома поліуретановими колесами діаметром 20 см, оснащеними підшипниками ABEC 7, самокат Meteor Mex забезпечує плавний та комфортний рух. Надійне ніжне заднє гальмо додає впевненості та безпеки при гальмуванні. Також самокат оснащений вигнутим (велосипедним) кермом з алюмінію, який відрізняється відмінною міцністю та забезпечує чудову керованість. Кермо має ширину 49 см, що створює зручні умови для керування та маневрування. Дека з алюмінію...розмірами 53x12 см надає достатньо місця для ноги райдера і забезпечує стабільність під час катання. Гумові грипси на кермі забезпечують надійне зчеплення рук з поверхнею, що додає комфорту та контролю. З максимальним навантаженням до 100 кг цей самокат підходить як для дітей, так і для дорослих райдерів. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga Meteor Mex Brązowy (22591-uniw) | 390 zł |
Hulajnoga Meteor Mex pomarańczowy/szary | 400 zł |
Hulajnoga Meteor Mex 22611 (kolor Beżowy/Kremowy. Niebieski. Pomarańczowy) | 252 zł |
Hulajnoga Meteor Mex brązowy/szary | 219 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!